2726

مطالعات فردا پرسشه‌اونم بخش تاریخش که خیلی زیادههه.خیلی علاقه دارم ولی وقتی میخونم،دو دقیقه دیگه یادم میره.

چجوری بخونم که تا موقع امتحان ها یادم باشه؟یا اصلا یادم نره.

متن هاشو میفهمم ولی یادم میره😑💔نمیدونم چجوری توضیح بدم بهتون که متوجه بشین😂💔

ببین یه عروسک بنشون جلوت سوال رو بخون جوابشو واسش توضیح بده مثل معلم ک واسه دانش آموز توضیح میده 

خودم هم اینکارو میکنم همیشه امتحانای شفاهیم عالیه

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از سایت برو بیرون گوشیت بذار کنار یادت میمونه

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2728

تنها راه یادگرفتن اینه فکرکن اون لحظه ک کتاب جلوته داری به یکی یادمیدی اینجوری خودت زودتر یادمیگیری ,یا اگه میتونی واقعا به یکی توضیحش بده, تنها رمز شاگرد اولیم همین بود😄

من درسای حفظیمو یا پرینت میگرفتم یا مینوشتم رو کاغذ راه میرفتم. صفحه اول رو حفظ میکردم از خودم میپرسیدم اگه از نحوه جوابگوییم راضی بودم میرفتم صفحه دوم تموم میشد اونو میپرسیدم برمیگشتم دو صفحه رو با هم میپرسیدم تا آخر هی صفحات قبلی رو هم میپرسیدم از خودم.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
به خدا از ساعت ۷ دارم میخونم😁

اگه اینجوری بخونی معلومه 😂😂

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

هر مطلبی رو ک میخونی باید مث کتابخونه دسته بندی کنی مرتب بذاری توی قفسه ذهنت

اگ فرضا ۲۰ اسم شهر ۱۰ تا تاریخ تولد یا هر چی داری

اینا رو مرتب توی دسته مربوط ب خودش ب ذهنت بسپار

درهم حفظ کنی گیج میشی

جدای این برای هر چیزی ک میخونی تصوری براش داشته باش

اینم امتحان کن

خو نکن فکر سفر کن
2706