2733
2734
عنوان

اگه شما بودین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 54 پست
صد در صد ! همه چیز احساس نیست ! حتی برای اون مورده بهتر که تکنسین هواپیماست هم باید عقلانی برخورد کن ...

با اون برخوردی نداشتم ب اون صورت،اما نمیتونمم باهاش یکم صحبت کنم تا وقتی با این هستم

خسته تر از خسته:/
من تو شرایط توم ۵ ساله باهاشم ۲۳ سالمه اگه شرایط بهتر بیاد بش فکر میکنم چون نمیتونم تا آخر عمر پاش ب ...

🥲🥲🥲خیلی دار عذاب میکشم،بخاطرش سردردای تنشی گرفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم،ولی خب شرایط خانوادگیش که یک شبه اینطور نشده بنابراین از اول امیدوارش نمیکردم که حالا که یه ...

🥲🥲من ب کارش امید داشتم،ک اونم الان نابود شد،من همچنان با وضعیت مالی خانوادش کاری ندارم

2731
بگو اگه دوستت داره پا پیش بذاره بهش مثلا تا یک ماه فرصت بده اگه نیومد دیگه تصمیم خودتو بگیر 

اخه خونه نداره،کار خوب نداره،حتی پول جلو اومدنم داشته باشه،بعدش باید بدختی بکشیم،دوسپسر تو هم بخاطر وضع مالیش نمیاد جلو؟

دوستم 7 سال با یکی بود پسره گفته بود واسه ازدواج نمیخوادش ولی دوستم خیلی میخواستش، آخرم دوستم ازدواج کرد بلافاصله پسره رف رفیق صمیمی همین دوستمو گرف 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
2738
اگه دومی دوستت داره و توهم بدت نمیاد بنظرم کیس مناسب تریه چون بی پولی همه چیزو حتی عشق روهم ازبین می ...

زیاد برخورد نداشتیم باهم،نمیدونم واقعا،میترسمم با اون صحبت کنم،تا وقتی این هست

دوستم 7 سال با یکی بود پسره گفته بود واسه ازدواج نمیخوادش ولی دوستم خیلی میخواستش، آخرم دوستم ازدواج ...

😑😐یا خدا،عجب آدمی بود،حالا این همش اصرار داره ک بهش فرصت بدم🥲

فرصت نده بسه ۷ سال کمه؟؟؟ موقعیتش خوب شه شاید اون بره ها

🥲بخش زیادیشو بچه بودیم اخه،من هنوز ۲۴سالمم نشده،از ۱۶سالگی باهم دوست شدیم،ولی باز حق با تو،🥲🥲اما دلمم نمیاد ولش کنم،خیلی موندم

😑😐یا خدا،عجب آدمی بود،حالا این همش اصرار داره ک بهش فرصت بدم🥲

همش دوست داشتن ک نیس با دل نمیشه رف جلو چن سالشه پسره شرایطش چطوریه؟ 

22 سالمه اما بر خلاف سن کمم خیلی ناراحتی و مشکلات داشتم و تو زندگیم فهمیدم اگه تو هر کاری اول خدارو در نظر بگیریم و اونو یادمون باشه حتی اگه پایان خوبیم نداشته باشه، آرامش خاطر داریم، تویی ک امضامو میخونی از خدا میخوام ب مراد دلت برسی واسه منم دعا کن💜
🥲بخش زیادیشو بچه بودیم اخه،من هنوز ۲۴سالمم نشده،از ۱۶سالگی باهم دوست شدیم،ولی باز حق با تو،🥲🥲اما ...

منم از ۱۸ سالگیم تا همین ۳ ماه پیش باهاش بودم ولی بعد ۷ سال اون منو ول کرد حالا باز شرایطش هم خوب نشده زیاد واسه همین میگم ... انشالله برای تو خیر باشه عزیزم

2706