2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین عزیزم نمی دونم چند ساله داری این رفتارها رو می بینی .

من ۳ ساله و نه اینکه فکر کنی الان اونا تغییر کردنا نه ولی من خسته شدم از اینکه هر روز دعوا کتم با شوهرم اونم فقط و فقط به خاطر بیشعوری خانواده اش. و واقعا روحی حتی جسمی منو مریض کردن 

بنابرین از ی جایی به بعد گفتم به درک و سعی کردم کلا از زندگیم بندازمشون بیرون . 

اولا که توکلت به خدا باشه فقط.  خدا همه چیزو می بینه همه چیزو .

و دوم اینکه فقط به خودت و زندگیت برس و به فکر آینده ات باش تا کمتر درگیر اونا باشی 

و سوم اینکه همه این کارای اونا فقط برای حسادت و دشمنی با تو هست پس وقتی میری اونجا اجازه نده حتی یک ذره خوشحال بشن از اینکه تونستن تو رو ناراحت کنن .

من که هر سری میرم فقط با پدر شوهرم میگم و می‌خندم و با بقیه فقط سلام و خداحافظ .

بخدا خودشون خواستن من اولش از رو سادگی فکر می کردم باید باهاشون مثل خانواده خودم باشم ولی بدجور بهم آسیب زدن 

ی راهکاری بدین 

ببین کلا خانواده شوهر حسودن تو هر کاری بکنی ناراحت میشن البته من خانواده شوهر خودمو میگم ی سال پیش جنگ و دعوا الکی راه انداختن سر اینک چرا من خرید کردم الانم قهرن ،منم ب ی ورم گرفتمشون هر از گاهی میبینم اونا پشتشونو میکنن منم فقط حرص میخورم ولی بعدش ب خودم میام میبینم ارزشی ندارن ک بخام اوقات خودمو تلخ کنم ،برن ب درک حسودای بدبخت ،،دختر مردم ب هزار امید میره خونه پسر اینجوری میکنن

تو دنیای منی اما....‌‌‌‌ ب دنیا اعتمادی نیست ....
2738

ی چیز بگم باور میکنی ؟ 

من سری قبلی می‌خواستیم بریم خونشون. شوهرم کار داشت و مجبور شدیم که منو برسونه و بره خودش .

باورت میشه یک ساعت کامل من اونجا نشستم حتی تعارف نکرد یک چایی بیارم؟ 

ولی همین که شوهرم اومد سریع رفت چایی ریخت آورد. 

ما که میریم هر چیزی بیاره میذاره مستقیم رو میز و تعارف نمیکنه ما خودمون باید برداریم ولی دامادش که میاد با وجود به قول خودش پا درد یک متر خم میشه که بهش تعارف کنه.