2737
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر

من یه خواستگار دارم که خودم دلم باهاشه و از نظر تحصیلات و موقعیت اجتماعی بالاترم ازش. اما اونا وضع مالی بهتری دارن و طی تحقیقات میدانی خودم(🤐)  پسره به پول دراوردن علاقه داره و دنبال پول دراوردنه. شغل من هم یه زمینه‌هایی داره که میشه ازش پول خوبی دراورد اما ارزش‌های من اجازه نمیدن سمت اونا برم.   میخوام بهش بگم قصد شاغل بودن ندارم و میخوام یه مدت فقط خانه دار باشم. ببینم واکنشش چیه

یا بگم میخوام سالن زیبایی بزنم ببینم واسه موقعیت اجتماعیم نباشه.

من با این که واسه ظاهرم بخوادم اوکیم اما واسه پول نه. 

خوبه همینو بگو

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب مگه بگی میخای سالن بزنی موقعیت اجتماعیت از بین میره؟! اونایی ک سالن دارن موقعیت اجتماعی ندارن؟ فازت چیه! 

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  

اینجوری دیگه بخوای یه زمانی کار کنی اذیتت میکنه

بنظرم اصلا اینو نگو

شما قانونا درامدت واسه خودته. هیچ جوره نمیتونه ازت بگیره

ولی واسه اطمینان خودت بحث باز کن و رک بگو... بگو من اگه شاغل باشم درامدمو دوس دارم واسه خودم باشه حالا پس انداز کنم یا هرچی.. ببین ری اکشنش چیه

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
2706