2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی دارو ها نیست دیگه  حتی شربت چرک خشک کن کودکان نیست نه سفیکسیم نه آموکسی سیلین نه مترونیدا ...

آره آزیترو هم نبود

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
بجاش نیم ساعت قبل خواب اسطوخودوس دم کن بخورید،، ی اصلاح مزاج انجام بدید

من نیم ساعت از خوابم که میگذره با وحشت و درد قلب بیدار میشم به خاطر این مصرف میکنم واقعا اسطوخودوس جواب میده ؟

هست. حالا مارک معروفش نیس. شرکتهای دیگش هست بگردی پیدا میکنی

والا فک نکنم من برند خاصی هم استفاده نمیکردم

من نیم ساعت از خوابم که میگذره با وحشت و درد قلب بیدار میشم به خاطر این مصرف میکنم واقعا اسطوخودوس ج ...

عزیزم الانزاپین فقط واسه خواب نیست تثبیت کننده است بیشتر با دکتر مشورت کن و سرخود دارو استفاده یا قطع نکن 

من ۳ ۴ ماه پیش خیلی سخت پیدا کردم 

عزیزم الانزاپین فقط واسه خواب نیست تثبیت کننده است بیشتر با دکتر مشورت کن و سرخود دارو استفاده یا قط ...

آره دکترم میداد ولی میگفت الان پیدا نمیشه پرفنازین داده جاش به نظرم داروی خوبی نیست برام

من نیم ساعت از خوابم که میگذره با وحشت و درد قلب بیدار میشم به خاطر این مصرف میکنم واقعا اسطوخودوس ج ...

ی عطاری تو محل کارم بازار تهران هست،، از همه ی جای تهران میان پیشش،،،اکثرا خانم ها میان، ده روز رفتم پیشش ی چیزی خوب خوابیدن بخرم،،، چند ماهی فکرم شدیدا مشغول،، خوابم میبره اما هی تا صبح از خواب میپرم،، ی خانم آمده بود،، ده دوازده تا قرص اعصاب می‌خورد تا خوابش ببره،،دکتر عطار ی عسل داد بهش ک نمیدونم چ عسلی بود،، ی ترکیب گیاهی بهش داد بخوره،، ب منم اون ترکیب گیاهی رو داد،، در ضمن اگر سودا خونت بالا باشه تپش قلب و بی خوابی بد خوابی پیدا می‌کنید 

حمید بلوچی ،،مربی بوکس و بدنسازی ،،البته شغل اصلیم بازار تهران صنف خشکبار 
2706