2726
عنوان

لباس لطفابیاین

97 بازدید | 8 پست

خانومامن خاله ام لباس فروشی داره مغازش یکم دوره ولی خونش نزدیک منه من هروقت لباس بخوام میگم خاله اومدنی فلان لباس برامن بیاراونم میاره منم همون لحظه نقدحساب میکنم .مامانم میگه کارت زشته خودت برومغازه ولی خب گاهی وقتا نمیتونم برم بنظرتون کارم زشته؟

نه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اصلا 

خیلی ممنون .عصری میخواستم بگم واسه پسرم لباس زیربیاره نگفتم .گفتم اول بپرسم منم تاحالابخاطرفامیلی اصلا سواستفاده نمیکنم که نسیه بردارم یانقدمیدم یانهایت ۲روزه

وقتی داری پول میدی اشکالی نداره

مگر اینکه خاله ت برای رفت و آمد مشکل داشته باشه یا وقتش رو بگیری

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
وقتی داری پول میدی اشکالی نداره مگر اینکه خاله ت برای رفت و آمد مشکل داشته باشه یا وقتش رو بگیری

بله پول میدم اونم میگم هروقت خواستی معازه روببندی بیای خونه بیار

خیلی ممنون .عصری میخواستم بگم واسه پسرم لباس زیربیاره نگفتم .گفتم اول بپرسم منم تاحالابخاطرفامیلی اص ...

🌹اره اشکالی نداره که زحمتی هم براش نمیشه

کسی رو نیمه‌ی راه ترک نکنید ، شاید این مسیر اون نبوده و فقط بخاطر تو اومده باشه .