2733
2734

اگه بدونید طلاق ممکنه شرایط بدتر کنه ک نتونین زیر فشار نگاه مردم و خونواده زندگی عادی داشته باشید . زندگی بدون عشق تحمل میکنین ؟ زندگی که داخلش کتک و تحقیر بوده و البته الان قول داده بزاره کنار و اخلاق و رفتارش نشون میده که عاشق زندگیه .. 

ولی من خودم دو دل هستم نمیدونم بهش علاقه دارم یانه . 

یا اینکه تظاهر ب عشق کنم . کیا بدون عشق زندگی میکنن؟اصلا از کجا متوجه میشین ب همسرتون علاقه دارید. 

یااینکه 😔خودتون بزارید جای من و ی چنتا از تاپیکام بخونید ببینید با همچین آدمی ادامه میدید یانه.. البته الان همه جور معذرت‌خواهی و قسم و آیه ک دیگ تکرار نمیکنه و اخلاقش بهتر شده.  

من ۲۹ سالمه و ایشون ۳۶ 

۶ ماه ازدواج کردیم .

بچه ها توروخدا کمکم کنید .

مشاور بهم گفته اگه علاقه ندارم زندگیو تموم کنم ولی مشکل اینجاست ک نمیدونم دوسش دارم یا نه . 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

۶ ماه زمان زمان کمیه کمی بیشتر فرصت بده اگه درست نشد به هیچی فک نکن و جدا شو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معتقدم تو زندگی عشق معنی نداره و عشق رو دخالت نمیدم 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2728
2738

همین که میبینیش حس خوبی یهت دست میده ،همین که منتظر تماس،زنگ ،پیامی، یعنی عشق و دوست داشتن..

۶ ماه خیلی زوده،چرا بفکرطلاقی؟؟؟

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

تا اونجایی که میتونید طلاق نگیرید،، عشق فقط در ی صورتی سرد میشه،، خیانت مکرر طرف یا دوری فاصله گرفتن از هم،، حتی تو خونه، مثل این زن و شوهر ک طلاق عاطفی گرفتن،، تو خونن اما کنار هم نمی‌خوان،، شما تا میتونی زندگی تو حفظ کن،، مرحله آخر با نظر چندتا مشاور یا بزرگتر ک واقعا صلاحتو بخوان طلاق بگیر

حمید بلوچی ،،مربی بوکس و بدنسازی ،،البته شغل اصلیم بازار تهران صنف خشکبار 
2706