2733
2739
عنوان

مرغ شكم پر

457 بازدید | 22 پست

درسته اين روش؟؟؟؟؟؟؟

اسم سبزي واسه داخل شكمش كسي ميدونه؟؟؟؟؟؟؟مواد داخل شكم : پياز و سير سرخ شده سبزيجات تفت بدم ادويه و فلفل و نمك بزنم الو و گردو بزنم با رب انار تفت و بعد همه مواد رو بريزم داخل شكمش بعد بدوزم 

بيام يه پياز سرخ كنم زردچوبه و رب رو داخل پياز تفت بدم مرغ رو دو طرف اين ور اون ور سرخ كنم داخلش 

و بعد اب بريزم بزارم كامل بپزه 

فقط زمان پختن چقدر كافيه با شعله متوسط و چقدر اب بريزم خوبه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از چند ساعت قبل اول میشورم با پوست بعد خشک میکنم روغن زیتون پیاز خرد شده آبلیمو زعفران دم کشیده فلفل سیاه نمک قشنگ باهاش،ورز میدم میذارم داخل پلاستیک چند ساعت بمونه یخچال 

الحمدلله رب العالمین ...
نه بابا  ان شاء الله از رو دستور پختت درست میکنم 😎

نوش جان 

منم اين دستورو قبلا مادرم انجام ميدادن 

منتهي فكر كنم از شب قبل داخل شكمش پياز خرد شده ميزاشت با  زعفران دم شده داخلشو بيرونش كامل اغشته ميكرد 

ولي صبح قبل پخت تخليه اشون ميكرد پيازهارو 

بعد سسشو درست ميكرد ميريخت داخلش ميدوخت 

داخل قابلمه بزرگتر پياز سرخ ميكرد زرحوبه و رب داخلش تفت ميداد مرغ ميزاشت داخلش اين طرف اون طرف اول سرخ ميكرد كامل بعد اب جوش ميريخت 

ولي مقدار اب حوشيده يادم نيست 

كاش مادرم زنده بود ازش سوال ميبرسيدم 😔😔😔 

مواد داخل شکم که آماده شد میریزم داخل شکم بعد میدوزم دو طرف سرخ میکنم تو روغن در حد یک لیوان آب و نصف لیوان آب نارنج با چند تا الو و کمی رب و زعفران  میریزم بعد در قابلمه دم کن میذارم 

نزدیک ۴ ساعت میذارم بپزه با شعله کم

الحمدلله رب العالمین ...
2738
از چند ساعت قبل اول میشورم با پوست بعد خشک میکنم روغن زیتون پیاز خرد شده آبلیمو زعفران دم کشیده فلفل ...

مادرمم از شب قبل باهاش ورميرفت يادم هست 

سه شنبه مهمان دارم ميخام درست كنم 

با زرشك پلو

يه مرغ مناسب چند نفر هست؟؟؟ 

مرغ متوسط 

2706