2737
2734

ممنون میشم اینجا کسی اگر زخم معده و اثنی عشر به خصوص داشته ولی تو ازمایش نمی فهمیدن و ... 

و با آندوسکوپی متوجه شدن در آخر راهنمایی بفرمایید ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوتاشا دارم سوالت چیه

سلام گلم میخواستم ببینم شما زخم اثنی عشر داشتی یا معده 

علائمت چیا بود و اینکه از ازمایش خون متوجه شدن یا آندوسکوپی چون من خیلی وقته یه سری مشکلات برام پیش اومده حدود ۱ سال و ۹ ماهی  میشه که درگیرم و الان ریزش مو شدید پیدا کردم پوستم خراب شده کلی یبوست و اسهال و بدن درد و مور مور  اینارو کشیدم خیلی بدجور الانم که هر چی دکتر رفتم میگه تو آزمایشات خوبه و سندرم روده تحریک پذیری 

ولی خو مطمنم اشتباه میکنه دکترم چون تو معدم احساس زخم بودن دارم و به رودم زده 

بله من دارم دوبار اندوسکوپی دادم تا ب حال

سلام میشه برام توضیح بدین علائمتون چیا بود و 

تو ازمایش فهمیدن بعد آندوسکوپی کردن یا نه تو اون معلوم نشد بعد آندوسکوپی کردن 

سلام میشه برام توضیح بدین علائمتون چیا بود و  تو ازمایش فهمیدن بعد آندوسکوپی کردن یا نه تو اون ...

من در ماه یه بار کلا ۲۴ ساعت تمام رفلاکس داشتم و اصلا خوب نمیشد تا اون ۲۴ ساعت طی بشه درد های بدی هم داره معده م گاهی اوقات 

بعد رفتم دکتر اول اندوسکوپی کرد بعد دارو و اینا داد 

پسرم عاشقتمم😘 پسر دومم توراهه😍 برای سلامتیش صلوات مهمونم کن دوست خوبم🌹
2738
من اندو اینا خیلی سال قبل کردم  من مدفوع خونس و اسهال خونی علایمم بود الان چی اذیتت میکنه

من نون و چیزای گندمی و این جور چیزا که میخورم کل بدنم ریخته بهم و نمی دونم مشکل چیه و از کجاست 

چند ماهه کل بدنم درگیر شده منشاءش دکتر نفهمیده 

مثلا ماهیچه دستام درد میگرن مور مور 

روده هام سفت میش و یبوست و اسهال و اینا 

احساس زخم بودن تو انتهای معدم دارم سمت چپ شکمم

معدم رفلاکس داره صبح تاصبح زبونم سفید شده کفش اصلا اینجوری نبودم هیچ وقت تا قبل اینا 

افسردگی حاد گرفتم در کنارش ریزش موی شدید و پوست خراب و همه چی دیگه خلاصه

حس فراموشی بهم دست داده

نمونه برداری از اثنی عشدم برا رد سلیاک هم رفتم بازهم نبوده و دکتر گفته سلیاکم نداری ۶ ماه پیش البته و گفتن ولی ممکنه حساسبت به گلوتن داشته باشی مثلا و این جور موارد دیگه کار دستمون داده 

مشکل اعصابم نداشتم واقعا دیگه کلافه شدم 

نمی دونم چی کار کنم میکم باز برم به دکتر بگم اثنی عشر برادسلیاک باز نمونه بردارن و اینا یا دوباره اندوسکوپیم یا کولونوسکوپیم کنه ببینه مشکل از کجاست واقعا