2726
سلام عزیز خوبین ؟؟ میتونم چندتا سوال بپرسم ازتون اگه موردی نیست؟

بپرس گلم

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من قدم ۱۶۰ وزنم ۵۴ چقد کم کنی مانکنی بشم؟؟؟

چهار کیلو

ولی به نظرم کم نکنی بهتره تلاش کن با ورزش عضله هاتو سفت کنی و بدنت رو فرم بدی 

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
بپرس گلم

قد ۱۶۸

وزنم دیروز ۶۱/۹۰۰

البته ۶۶/۷۰۰بودم ۱۵ روزه کالری شماری و زومبا و حلقه رو شروع کردم 

میخام ۵۵ بشم ولی میگن خیلی لاغر میشی 

میتونم ورزش سبک با دمبل کوچیک و شروع کنم؟

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
یعنی چی قدرتی ؟ برم باشگاه ؟

اره عزیزم

یعنی هوازینباشه تمرینات

نشونه تمرینات قدرتی اینه ک با وزنه کمی سنگینه برات تعداد حرکات کم تعداد ست ها کم سرعت حرکات کم 

فشار مستقیم روی عضله

2706