2726

عشقمو ۱۰ روزه از دست دادم تو این ۱۰روز من اب شدم تو این ۱۰ روز من تقریبا تو قبرستون زندگی کردم برید تاپیکای قبلیمو بخونید میفهمید اون وقت دوست صمیمیم از این موضوع خبر داشت میدونست من چقدر دارن سختی میکشم فقط روز اول زنگ زد تا الان امروز بعد از ۹ روز دوباره زنگ زد شما بودید جواب این ادمارو‌میدادین؟

خب میخان مزاحمت نشن لابد 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بالاخره ادم از یه سریا انتظار داره که همونجوری ک تو روزای سخت کنارشون بودی کنارت باشن ن اینکه فقط تو شادیا و مشکلای خودشون پیداشون بشه این دوستم فقط وقتی با رلش دعوا میکنه هم میا  خونمون 

بالاخره ادم از یه سریا انتظار داره که همونجوری ک تو روزای سخت کنارشون بودی کنارت باشن ن اینکه فقط تو ...

کاملااادرکت میکنم 

من خودم همچین موردی برام پیش اومد که مثلا مشکلی داشتم و دوستم حالی نپرسید ، بیخیالشدم و جوابشو بازم دادم تا اینکه دیدم نه انگار فقط این دوستی یه سره اس 

منم دیگه بعد چندسال جوابشو ندادم و راااحت

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2706