2726

فقط در حد سلاممیم چند مورد خواستم باهاش حرف بزنم ولی خودشو میزنه به اون راه از اطرافیان شنیدم که چقد پشت منو شوهرم مسخره میکنه مارو ولی به روم نیاوردم همش من باید باهاش حرف بزنم منم مادرم مجبورم میکنه مثلا اگه برین خونه مامانم کسی نباشه ما دوتا باشیم‌یه کلمه هم حرف نمی‌زنیم ولی وقتی رابطه جاریم با خواهرشو میبینم حسودیم میشه حتی یه بار جاریم‌گف چرا با خواهرت اصلا حرف نمیزنی اینم بگم موقع جهاز دادن من سر یه لباسشویی که مارکش از مال اون بهتره دعوا شد منم چیزی نگفت فقط‌به خاطر مامانم که ناراحت میشه خودشم فقط دوتاییم برادر و خواهر دیگه نداریم  بعضی موقع ها شوهرم میپرسه چرا با خواهرت زیاد تو رابطه نیستی میمونم چی بگم خسته شدم دیگه همه مسخره میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خواهرام باهام قهرن

مجردم الان مریضی بدی گرفتم کسی را ندارم ببرم دکتر

باید با مادرم پیرم به سختی برم دکتر

بالاخره روزی کسی را می یابی که گذشته ات را کنار می گذارد زیرا می خواهد آینده ات باشد
منم تنها دلخوشیم دوست داشتن شوهرمه

عزیزم از بچگی رابطتون بد بود؟

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
کیک درست کن برو خونشون ترشی ببر خیارشور گاهی غذا درست کن برید خونشون به بچش محبت کن ...

به خدا همشو میکنم مریض بود رفتم خونشو جارو کشیدم بعد به همه گفته بود شوهرش نیومد دیدنم

خواهر دست رو دلم نزار 

خواهر منم همینه از وقتی اونم ازدواج کرد ۱۸۰ درجه تغییر کرد اصلا محلم نمیزاره واقعا نمیدونم چرا بعضی خواهرا قدر خواهراشون نمیدونن😥

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم...وخدایی ک در این نزدیکیست خدایا شکرت

ما نه خیلی خوبیم باهم نه خیلی بد...

وختی اون باردار بود من کلی میرفتم خونش کمکش جاروبرقی میکشیدم آش میبردم براش(اکثر خانمای باردار هوس میکنن)

ولی من باردار شدم هیچ بروی خودش نیاورد یبار اش نپخت بیاره برام😐منم به دل گرفتم باهاش سرد شدم

2706