2726

بچه ها ما آخرای تابستون با ماشین خودمون رفتیم ایران گردی

به ترتیب رفتیم

شیراز، اصفهان، کاشان، تهران، رامسر و مشهد

یعنی اکثر شهرای بزرگ ایرانو گشتیم

کیش و بندر عباس و قشم و ... اینا هم که خودمون جنوبیم و بار ها رفتیم

برای سفر دیگه کدوم شهر رو پیشنهاد میدین؟

خودم خیلی دوس دارم برم گیلان و شهر هاش رو بگردم

شما کدوم سفرتون بهتون خیلی خوش گذشته؟

خدایا شکرت

كيش رو خيلي دوست دارم زيادم ميايم تميزه خيلي 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مث خودم عاشق ایران گردیم ک کلی از شهرا و استانای ایرانو رفتیم

تبریزو حتما پیشنهاد میدم بری من ک خیلی عاشقش شدم

خودم سفری ک خیلی بهم خوش گذشت باعشقم استانبول بود قبلا خانوادگی همه رفته بودیم چند بار ولی امسال تابستون با عشقم دوتایی رفتیم محشر بود خیلی خوش گذشت😁

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

شیراز

ارادتمند شما : کراش همه نی نی سایتیااا هستممم😎😂😌💕     کاربری تو دل برو ، جذاب و بی حاشیه 😏😂🥲سر دسته کمپین : #نه_به_حس_ششم ⚘شاید بهش اعتقاد داشته باشم ولی هیچ وقت توی نی نی سایت قبولش ندارم و هر کس که ادعا میکنه حس ششم داره فقط میخواد با روح و روان شما بازی کنه.......اینجام که شاید بتونم با حرفام به کسی کمک کنم و گرنه نی نی سایت هیچ سودی برام نداره😂💔 مشتاق شنیدن تجربیات و اتفاقات آموزنده🌻 
منم مث خودم عاشق ایران گردیم ک کلی از شهرا و استانای ایرانو رفتیم تبریزو حتما پیشنهاد میدم بری من ک ...

ای جونم انشاالله همیشه به سیر گشت با عشق جانتون😍

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
منم مث خودم عاشق ایران گردیم ک کلی از شهرا و استانای ایرانو رفتیم تبریزو حتما پیشنهاد میدم بری من ک ...

من سفر خارجی فقط دبی رفتم ۳ بار 

دوبار ۱ماهه یک بار ۳ ماهه

اونم چون شوهرم کارش دبیه

انشالله اول همه ایرانو بگردیم بعد دوس دارم برم استانبول خیلی دوس دارم

سفرای خارجی دیگه هم انشالله خدا روزی برسونه بریم😅

خدایا شکرت
ای جونم انشاالله همیشه به سیر گشت با عشق جانتون😍

فداتشم همچنین خودت عزیز دلم🌷🌷

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2706