2726
عنوان

این ایرپاد چطور شارژ میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 34 پست
فکرکنم بقیه نداره پیداکرده😂😂😂🖐️

دقیقا😂😂😂

یکی از دوستام پیدا کرده😂😂

من یه دختر قوی ام، هیچوقت کم نمیارم ،شاید به یه فنجون قهوه، یا کمی گریه، یا موندن یه روز توی تخت نیاز  داشته باشم،ولی قوی برمیگردم.  یا حق♡(کاربری سوممه)
بقیش کو پس؟

دوستم پیداش کرده😂

من یه دختر قوی ام، هیچوقت کم نمیارم ،شاید به یه فنجون قهوه، یا کمی گریه، یا موندن یه روز توی تخت نیاز  داشته باشم،ولی قوی برمیگردم.  یا حق♡(کاربری سوممه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمایندگی همه لباس های ورزشی علاوه بر نقاط مختلف تهران حتما تو منیره هست

منیریه رو میدونم

منتها نمیخوام منیریه برم در این ۲تا مکان میخوام

جایی رو سراغ دارید که غرب باشه یا شمال؟

من حدود۳تا نمایندگی رو شمال تهران سراغ داشتم که جمع شده به‌خاطره همین تاپیک زدم پرسیدم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
منیریه رو میدونم منتها نمیخوام منیریه برم در این ۲تا مکان میخوام جایی رو سراغ دارید که غرب باشه یا ...

اطلاعی ندارم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2728
داخل جعبه اش موقع فروش هست

دوستم پیداش کرده

جعبه نداره😂😂

دقیقا😂😂😂 یکی از دوستام پیدا کرده😂😂

چرا آخه یه چیزی می بینید برای خودتون برمیدارید؟

من ساعت خرید عقدم رو که گرونم بود توی دانشگاه جا گذاشتم بعد دوساعت خبری ازش نبود. توروخدا یه چیزی می‌بینید نگید پیداکرده وحالا دیگه مال خودشه. من هنوز بعد از چندماه منتظرم خبری از  ساعته بشه.

😂😂😂خیلی باحالید 😂اینا شارژر دارن 

اره

دو جفت پیدا کردیم😂😂😂😂

ولی از شارژر خبری نیست

ببخشید عزیزم ولی اون مال شمانیس و استفاده ازش حرامه

😐😐😐مردم دزدی میکنن باز نمیگن حرامه

حالا ما تو بیابون پیدا کردیم میگید حرام؟

چرا آخه یه چیزی می بینید برای خودتون برمیدارید؟ من ساعت خرید عقدم رو که گرونم بود توی دانشگاه جا گذ ...

تو کوهو بیابون پیدا کرده

الان چکارش کنه؟

بزارخ زیر بارون بمونه بسوزه؟😂

2706