2737
2734
عنوان

خواهشا کمک

60 بازدید | 7 پست

یه جایی بودم. بخاری اش خیلی کم بود. یک ساعتی موندم. سردم شد. الان اومدم خونه مون. بقیه سردشدن نیست. ولی من سردمه. یعنی ممکنه ویروس تو بدنم باشه یا مال اون خنکی محلی است که تو اونجا بودم؟؟ کسب تجربه ای داره

الا بذکر الله تطمئن القلوب

تب نداری؟سردته یالرزداری؟

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته چند روزی هست تک و توک سرفه های خشک می کنم

احتمالا آنفلوانزاس من خودمم اینجورشدم ..ببین عزیزم خوب خودتوبپوشون ودمنوش آویشن وعسل زیادبخور..وای مراقب باش فقط گلودردنشی که افتضاحه داروهم استفاده درکنارش غذاهای چرب هم نخور مایعات گرم زیادبخور

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ممنونم 

خواهش عزیزم

2738