2726
عنوان

این حرف گفتنش چه مشکلی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 52 پست
از کجا میدونی خوشگلم 

مبترک باشه قبول شدنتون. حس میکنم حافظ قران بودنتون به بقیه ربطی نداره. مگر اینکه مسابقه شرکت کرده باشین.کلا به چشم خوردن و این مدل حرفا اعتقاد ندارم 

عزیزم من حسششم هستم شما انقد اینو میگید که چشم می خوربد چون زیبا هم هستید 

اگع براتون مقدوره میشه بگید مادوباره باهم صحبت میکنیم یا نه؟ مامانم خوب میشه زود؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✌🏻Be your own hero              تیکرهدف🦋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زودی حل میشه کم تر از یک سال دیگه فقط خیلی براش دعا کن مادر نمونه

در مورد من چه حسی داری؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
اینو چی حس میکنی؟ چرا طرف نیومده دنبال جواب؟ پشیمون شده منتظر باباشه مشکلی پیش اومده فامیلشون ف ...

رفتنی می‌ره حالا تو هی بپاش بمون و بساز

عزیزم اگر مو مشکی و پوست سفید و لاغر چهار شونه همسر آینده شما هست

شما کار خوبی کردی چون یه پسر پولدار که کمی اعصابم نداره ولی عاشقته میاد برات انشا الله 

وای ترسیدم اعصاب نداره شوخی میکنی آخه از کجا میدونی

من حافظ کل قرآن نیستم خواهرمه 

ولی خوشگل هستم خیلی 

وای ترسیدم اعصاب نداره شوخی میکنی آخه از کجا میدونی من حافظ کل قرآن نیستم خواهرمه  ولی خوشگل ...

ببینید نباید جار بزنی ولی من میدونم برا قیافه زیبا زیاد خواستگار داری خواهرت هم برا حافظش مراقب خودتون باشید عزیزانم

شما دختر خوش خنده و شادی هستی مهربونی 

منم بگو عزیزم 

بچه اولم پسر میشه یا دختر

قشنگ تمرکز کن 

طراحی چهره سیاه قلم انجام میدم. اگه دوست داشتید کارامو ببینید تلگرام پیام بدین. سفارش هم قبول میکنم
2706