2733
2734
عنوان

یه سوال خانه داری🤔

239 بازدید | 19 پست

سلام خانوما شما یه مرغ،دو کیلو و نیم گوشت گوسفند،یک کیلو چرخ کرده،یک کیلو بال مرغ،سه کیلو ماهی رو چند هفته نگه میداربن؟چند نفرین؟

ممنونم

یک ماه. سه نفر و نصفی هستیم😬

قبل از ریپلای اینو بخون......» نظرمن، اعتقادمه. بابت اعتقادم نه به تو نه هیچ کس دیگه ای جواب پس نمیدم. هرجایی خواستی بیا باهات بحث میکنم اما اینجا رو نگه داشتم برای تخلیه احساساتم پس مخالفی ریپلای نکن که بشورمت و قطع بشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یک ماه و نیم تا دو ماه دو نفریم

❤️اللهم عجل لولیک الفرج ....نمیدونم صلاح زندگیم چیه، خدایا تو که الرحم الراحمینی بهترین رو رقم بزن....همیشه روی رحمانیتت حساب کردم...عاشقتم خدا...خدایا شکرت ❤️❤️

ماهی و بال مرغ نمیریم.. اون یکی ها رو هم مدیریت میکنیم..قرار نیست که هرروز غذای گوشتی بپزی

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
2738

یه ماه دونفریم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤🥲

مرغ رو سه هفته.....گوسفندی رو دوماه....چرخکرده سه هفته....ماهی رو سعی میکنم سریع مصرف کنم....از ماهی منجمد خوشم نمیاد تازه ب تازه میخرم....بالم یدفعه کباب میکنم....شاید ماهی یه بار کتف و بال......دو نفریم

خوب شد؟؟؟؟
راست میگی خداییش؟

اره  مرغ  ماهی نسبت زودتر تموم میکنم 

ولی گوشتام تا ۳ ماه میمونه 

دیگه میانگین گفتم ۲ ماه 

زیاد اهل غذای گوشتی نیستیم 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
2706