2726
عنوان

بنظرتون باهاش برم صحبت کنم؟

424 بازدید | 38 پست

۲۲سالمه

خواستگارامو تا الان الکی الکی بدون فکر رد کردم حتی اونایی ک شرایطشون خوب بوده

البته حس میکنم امادگی ندارم 

همیشه وقتی خواستگار میومد بابام عصبی میشد ولی اینبار انگار راضیه😐هی حرفشو میندازه وسط

مامانمم گیر داده هی برید حالا صحبت کنید میگه سنت داره میره بالا😐😐دیگه تا ی سنی خواستگار خوب داری و..

اونا هم ول نمیکنن هی زنگ میزنن

این پسره،نظامیه ،خانوادشو میشناسیم خوبن

هم سن خودمه ولی چندماه کوچیکتره

من دوس دارم شوهر چندسال  ازم بزرگتر باشه

چیکار کنم بنظرتون؟مامانم یجوری گف سنت داره میره بابا حس پیری بهم دست داد

ایا برم؟  ایا نرم؟

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه نظامیه ردش کن بره اگه نمیخای ی عمر برده باشی ردش کن وگرنه باید دائم بله قربان گو باشی نظامیا در وحله اول گستاخن و در وحله دوم کثیفه.دیدم تو آشنا و در و همسایه ک چقد ازشون مینالن

22 سالته کجا سنت داره میره بالا زوده بنظرم

توو نی نی سایت ۱۵ سالشه طرف دوتا بچه داره 

اینجا دیره

دلم میخواد جار بزنم ، که ازت بدم میاد.دلم میخواد عکساتو جلو همه دار بزنم.دلم میخواد داد بزنم ، بزنم بشکونم.بفهمی از تو پاره ترم ، بکشم کارد به تنم.دلِ من میسوزه واسَت ، کوچولوی نازنینَم.دلِ من میگیره وقتی ، تو رو اینجوری میبینَم. دلِ من میلَرزه واسه ، بُغضِ سنگینِ نگاهِت.دلِ من میشکَنه وقتی ، غمگینِ صورتِ ماهِت.دِلَم از دنیا بُریده ، که تو رو اینجوری بد کرد.چطور اون حسِّ قشنگ شد ، اینطوری تبدیلِ سَردرد.دِلَم از مَردُم چه خونِ ، که تو رو از من گرفتن.چطور این قصّه ی تلخو ، واسه ما دو تا نوشتن💔💔
22 سالته کجا سنت داره میره بالا زوده بنظرم

اره منم میگم سنی نیس ک حس میکنم بچم هنوز

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

سن که مهم نیست عشق من الان سه سال ازم کوچیکتره 

مهم اینه ببینی اون معیارهای تورو داره مردونه رفتار می‌کنه منطقیه سعی کن خوب بشناسی اخلاقشو مخصوصا 

عجله نکن منم ۲۲ سالمه ولی تا حالا نزاشتم خواستگارام خونمون بیان 😂 چه عجله ایه دختر درگیر زندگی بشه 

خوشبخت بشی عزیزم 

اره منم میگم سنی نیس ک حس میکنم بچم هنوز

آره از اسمت معلومه هنوز مثل من کودک درونت فعاله 

بشین ولش کن(^_^)v

دلم میخواد جار بزنم ، که ازت بدم میاد.دلم میخواد عکساتو جلو همه دار بزنم.دلم میخواد داد بزنم ، بزنم بشکونم.بفهمی از تو پاره ترم ، بکشم کارد به تنم.دلِ من میسوزه واسَت ، کوچولوی نازنینَم.دلِ من میگیره وقتی ، تو رو اینجوری میبینَم. دلِ من میلَرزه واسه ، بُغضِ سنگینِ نگاهِت.دلِ من میشکَنه وقتی ، غمگینِ صورتِ ماهِت.دِلَم از دنیا بُریده ، که تو رو اینجوری بد کرد.چطور اون حسِّ قشنگ شد ، اینطوری تبدیلِ سَردرد.دِلَم از مَردُم چه خونِ ، که تو رو از من گرفتن.چطور این قصّه ی تلخو ، واسه ما دو تا نوشتن💔💔
برو  یا خوشت میاد یا نمیاد دیگه ولی برو

من تا الان ب ازدواج فکرنکردم نمیدونم برم چی بگم اصلا😂

2706