2733
2734

یه سوال دیگه هم داشتم بنظرتون هر کسی که لطفی در حق ما میکنه صرفا بخاطر اینه که توی گذشتش اشتباهاتی کرده و الان دنبال اینه که وجدانش رو اروم کنه یا نه از ترحمه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جز تو کسی براش مهم نیست..فقط چشاش تورو میبینه فقط به تو اهمیت میده هرکاری میکنه که حالت کنارش خوب با ...

خوب حتی اگر دختر باشه؟ اگر حسش واقعی باشه پا پیش میزاره یا فقط ما پسرا باید حسمونو بیان کنیم؟ 

2731
یه سوال دیگه هم داشتم بنظرتون هر کسی که لطفی در حق ما میکنه صرفا بخاطر اینه که توی گذشتش اشتباهاتی ک ...

به نظرم کسی رودوست داشتیدترکتون کرده وبرگشته نمیدونم درست گفتم یانه

دروغ نمیگه پنهون کار نیست اولویت اولیشی چشم چرون و هیز نیست 

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁
2738
به نظرم کسی رودوست داشتیدترکتون کرده وبرگشته نمیدونم درست گفتم یانه

نه من تا حالا با کسی نبودم که بخاد ترکم کنه اصلا... ولی خوب قطعا یه زمانی میرسه که منم با یه نفر وارد رابطه میشم فقط میخام قبلش یسری چیزا رو بدونم که انتخابم درست باشه... 

نه من تا حالا با کسی نبودم که بخاد ترکم کنه اصلا... ولی خوب قطعا یه زمانی میرسه که منم با یه نفر وار ...

تعهدشخص هرجنسیتی داشته باشه بامعاشرت وگفتگوبدست میادازرفتارهایی که داره اینکه شماروباهرشرایطی که داریدبپذیره مهم ترین ش هست به نظرم ودرمدت زمان گفتگوومعاشرت نبایدآثارپشیمانی رودررفتاروعملش ببینید

تعهد در رفتار نمایان میشه و در طی مدت زمان خودشو بروز میده  پیچوندن صداقت نداشتن  ببین ج ...

من خیلی سوال دارم. یکی دیگش اینه من دوستای خیلی کمی دارم بنظرت این طبیعیه.... ینی کسایی هستن مثل من دایره دوستاشون خیلی محدود باشه؟ این خوبه یا بد بنظرت؟ 

من خیلی سوال دارم. یکی دیگش اینه من دوستای خیلی کمی دارم بنظرت این طبیعیه.... ینی کسایی هستن مثل من ...

دوستای آدم کم باشن ولی خاص باشن 

دوستای خیلی صمیمی انگشت شمارن

الان دوستای صمیمی خودم اندازه انگشتای دستمم نمیشن 

2706