2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من خواب دیدم شیره بلوط روفرش ریخته یه خواستگارروزقبلش داشتم یک هفته پیش ولی خبری نشد😢

یکی از نزدیکان حرفی زده خواژستگا یو بهم زده .فقط بگو از کجا فهمیدی شیره بلوطه

سلام 

من خواب دیدم توی اتاقم جن هست و داره در کمدمو باز میکنه ی چیزی میزاره تو کمدم بعدم برگشت سمتم و خندید خیلی قیافه ترسناکی داشت

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم... وز جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم... من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران... اول به دام آرم تورا وانگه گرفتارت شوم❤️              از تاریخ ۲۰ آذر کاربری دست دو نفره یکیمون مجرده اون یکی نیمه متاهل(عقده)😂 شهریور 14۰۲👈 دارم از نامزدم جدا میشم💔 شاید ی روزی درموردش تاپیک زدم😔
من خواب مادر بزرگ مرحوممو میبینم که زنده شده واسش جشن میگییرن یا اون یکی مادربزرگ خدابیامرزم دختراشو ...

اقوام دوری از شما فوت میشوند وجمع خانوادگی به پا میشود ایا ذو مادر بزرگ نسبت فامیلی نزدیک داشتن ؟

من چند سال پیش خواب دیدم کعبه داره برف میاد و من هم دارم از تلویزیون برای خونه خدا قرآن میخونم یعنی ...

بعد از اون چه اتفاقاتی در زندگیتون افتاد .خواب مربوط به زمان دوره و اثراتش تا الانباید معلوم شدهباشه طی سالها

2706