2733
2734
عنوان

چرا باردار نمیشم؟تو رو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 368220 بازدید | 335 پست

سلام من علائم بارداری و دارم ولی تست بتام منفی بود دنیا رو سرم خراب شد بعد از 5 ماه اقدام 

نظرتون تست بتا ، چند روزبعد از تشکیل لقاح مشخص میشه؟

از آخرین اقدامم 6 روز گذشته یه چیزی زیر شکمم سمت راست قلمبه شده نبض هم میزنه از پریودمم یک هفته گذشته اما درد پریود و کمر درد شدید دارم کسی این علائم و میدونه دلیلش چیه؟ کیست هم ندارم . از  بی بی چک و هر چی آزمایشه دیگ حالم به هم میخوره..خدایااا خودت به مادرای منتظر نی نی سالم و صالح بده بمن هم بده.

سلام من علائم بارداری و دارم ولی تست بتام منفی بود دنیا رو سرم خراب شد بعد از 5 ماه اقدام  نظر ...

یه سری روش های خونگی هست برای تست بارداری ولی برو آزمایش خون بده خیالت راحت بشه ان شاءالله خوش خبر باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۴ساله جلوگیری ندارم ولی نی نی دار نشدم. عفونت و زخم دهانه رحم دارم و هرکاری کردم و هر دکتری رفتم ...

عزیزم بری دکتر و چند دوره دارو مصرف کنی حتما خوب میشی و درمان رو پشت گوش ننداز. عنبر نساء دود کن وقتی رحمت سالم باشه بارداری راحتی ام داری اینطوری حامله شی اذیت میشی 

سلام.  من سه ساله تو اقدامم شوهرم سالمه. خودمم کوتر کردم چون زخم داشتم خوب شدم عکس رنگی هم دکت ...

بنظرم چون سه سال ام گذشته به روش طبیعی باردار نشدی تا سنتون بالا نرفته به خدا توکل کن و برو مراکزی که تخصص این کار رو دارند شاید باید ازت تخمک بگیرن بالاخره درست میشه

2731
انشالله همگی به خواسته دلتان می رسید برای من هم دعا کنید

الهی آمین - من چهارساله ازدواج کردم بنا به دلایلی بچه نمیخاستم حالا که میخام و نمیشه می فهمم چقدر سخته هی انتظار نی نی بکشی و نشه خدا به هممون کمک کنه

منم 4 ساله بچه میخوام 32 سالمه با اینکه هیچ مشکلی نداریم ولی هنوز  خداخواسته   .این ماه خی ...

میشه عزیزم به زودی زود فقط به خودت استرس راه نده اتفاقا مامان های سی سال به بعد بچه هاشون خیلی باهوش و خوب میشن ولی همینطوری اقدام کن و وقفه ننداز

سلام دوستان عزیزمنم مثل بقیه ده ماهه اقدام به بارداری کردم ولی هنوزنتیجه نگرفتم نمیدونم خیلیم نگرانم ...

درکتون می کنم منم هر جا میرم اولین سوال که میپرسن اینکه بارداری؟ ا چرا حامله نمیشی و .... ولی هیچ اهمیتی نده تا خدا نخاد حتی برگی از درخت نمیفته. خیلی به خودت و همسرت از نظر تغذیه برس مخصوصا پری میشی چیزای گرمی بخور تغذیه آرامش خاطر و توکل به خدا همه رو داشته باش بالاخره میگیره. فقط حواستون به ایام قمر در عقرب و شب های چهارشنبه و اول و وسط و آخر ماه قمری باشه که این اوقات نزدیکی نکنید تا خدا بهتون بچه سالم و صالح ببخشه

جالبه وقتی اینجا نظر گذاشتم باردار شده بودم و خبر نداشتم...خدا دل همتونو شاد کنه فقط ازتون میخام ناا ...

الهی الان فکر کنم نی نی چهار ماهه ام شده و جنسیتشم مشخص بشه - خدا بهتون ببخشه عزیزم ان شاء الله زایمان خوبی داشته باشی - خوشحال شدم تلاشتون بعد این مدت به ثمر نشسته برای ماهم دعا کنید

2738

من چهارماه هس اقدامم ولی خبری نیس ازوقتی اقدام به بارداری کردم پریودی ها کوتاه شده عفونت هم داشتم پماد و کپسول مصرف کردم .بنظرتون مشکل چیه ؟بدون که دکتر برم قرص کلومفین بخورم یا نه 

الهی الان فکر کنم نی نی چهار ماهه ام شده و جنسیتشم مشخص بشه - خدا بهتون ببخشه عزیزم ان شاء الله زایم ...

تو سه ماههه😍چشم عزیزم..‌مطمئن باش انشالله بزودی شمام باردار میشی هیچوقت ناامید نشو

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانما اصلا نگران نباشید منم درکمال ناباروری از اول ازدواج تا دوسال این دکتر اون دکتر باداشتن تخ ...

عزیزم من از اول پستاتوخوندم وقتی تهش فهمیدم باردارشدی خیلی خوشحال وامیدوارشدم... لطفن واسه منم دعا کن توروخدا که زودتر نتیجه بگیرم واقعن خسته شدم دیگه.... 

خدایا لطفن حسرت چیزی که میخوام وبه دلم نزار... وقتی الان ذوق وشوق داشتنشودارم 10سال دیگه دادنش به دردم نمیخوره... 
2706