2703
2553
عنوان

پاپ اسمیر

3200 بازدید | 24 پست

سلام خانوما من 3 روز بعد از کورتاژ شدنم دکتر ازم پاپ اسمیر گرفت تو جوابش گفته التهاب خفیف و تغییرات سلولی غیر نرمال با اهمیت نامشخص

دکتر دوباره ازم نمونه  hpv گرفت خیلی نگرانم تا حد مرگ دیشب گریه کردم آخه من غیر از شوهرم با هیچکس ارتباط ندارم اونم همینطور....میشه ما به همین راحتی مگه hpv  بگیریم؟کسی بوده اینجوری باشه بعدش جوابش نرمال بشه؟

توروخدا بگین بهم خیلی نگرانم

من پایه های خشم و اندوه و گریز بودم....تو جان مرا اما؛به «عشق» دوختی!🤍
اینی که گفتی هزینش چقدر شد؟ همین نمونه جدید بگو تا بت بگم

اگه منظورتون نمونه hpv هست هنوز تحویل آزمایشگاه ندادم چون دیشب نمونه رو گرفت گفت شنبه صبح ببر اما فک میکنم از 500 تومن کمتر نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورتون نمونه hpv هست هنوز تحویل آزمایشگاه ندادم چون دیشب نمونه رو گرفت گفت شنبه صبح ببر اما فک ...

منم تازگیا پاپ اسمیر دادم این نمونه هزینش نزدیک یک تومن بود

چیز خاصی نیست بررسی های پیشرفته تر هست فک کنم

تا ۱۲ ظهر وقت داری نمونه رو ببری

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2456
منم تازگیا پاپ اسمیر دادم این نمونه هزینش نزدیک یک تومن بود چیز خاصی نیست بررسی های پیشرفته تر هست ...

پاپ اسمیر شماهم اینجوری بود،بعدش نمونه اچ پی وی مشکلی نداشت؟

یعنی سلولا تغییر شکل دادن؟ قبلا پاپ دادی؟؟ Hpv نداشتی؟؟

آره اما دلیلش نامشخص بوده پاپ اسمیر دادم دوسال و نیمه تقریبا هیچ مشکلی نداشتم اون موقع آزمایش hpv ازم نگرفتن

الان نمیدونم بخاطر اینکه تازه کورتاژ شدم اینجوریه یا نه....آخه وقتی میگن اچ پی وی فقط با رایطه منتقل میشه چطوری ممکنه کسی که فقط با همسرش بوده هیچوقت هم هیچکدوم رابطه دیگه ای نداشتن همینجوری این ویروس رو بگیره 

2714
اولین گزینه زده پاپ اسمیر رضایت بخش بوده  بعد عزیزم سه روز بعد کورتاژ خیلی زوده برای پاپ اسمیر ...

گفته که نمونه رضایت بخش بوده یعنی اینکه سلول های قابل بررسی داشته دکتر نمونه گیری رو درست انجام داده

اما پایین تر نوشته التهاب خفیف و تغییرات سلولی با منشا نامشخص آخرشم نوشته که تست اچ پی وی اکیدا توصیه میشود

آره من خودمم خوندم که گفته نباید در زمان خونریزی انجام بشه اما من خون‌ریزی داشتم اون‌موقع  دکترمم میدونست اما نمونه گرفت حتی الانم که 8 روز از کورتاژ میگذره هنوز لکه بینی دارم نمیدونم دیگه بخاطر این بوده که اینجوری نشون داده یا مشکلی دارم واقعا 

گفته که نمونه رضایت بخش بوده یعنی اینکه سلول های قابل بررسی داشته دکتر نمونه گیری رو درست انجام داده ...

التهاب در همه پاپ اسمیرها هست یعنی ۹۹ درصد 

پاپ اسمیرتون انگار hpv نداشته تاکید کرده که انجام شه 

هیچی نیست سنت زیر ۳۰ ساله اصلا نترس

گفته که نمونه رضایت بخش بوده یعنی اینکه سلول های قابل بررسی داشته دکتر نمونه گیری رو درست انجام داده ...

من زایمان کردم ۱۲ هفته بعد پاپ اسمیر دادم 

چجوره که ۳ روز بعد کورتاژ پاپ اسمیر گرفته عجیبه بخدا

حتی قبل پاپ اسمیر رابطه داشته باشی سلولها عوض میشن

التهاب در همه پاپ اسمیرها هست یعنی ۹۹ درصد  پاپ اسمیرتون انگار hpv نداشته تاکید کرده که انجام ...

نه نداشته واسه همین تغییرات سلولی هم گفته که باید اچ پی وی انجام بشه

توکل به خدا لطفا برام دعا کنید حاضرم بمیرم اما چنین مشکلی نداشته باشم بچه مو که از دست دادم فک کردم هیچی از این بدتر نیست اما اینو که بهم گفتن واقعا سقط رو فراموش کردم😭😭تمام وجودم ترس و ناراحتیه همسرم هم بشدت ناراحته اونم پا به پای من گریه میکنه 

نه نداشته واسه همین تغییرات سلولی هم گفته که باید اچ پی وی انجام بشه توکل به خدا لطفا برام دعا کنید ...

نه نه هیچی نیست 

مطمعن باش 

دقیقا خدا این و جلوت گذاشت که ناشری نکنی 

من جای شما باشم فردا میرم یه دکتر دیگه میگم سه روز بعد ازت پاپ اسمیر گرفته ،که خیالت راحت بشه،معلومه سلولها همه تغییر کردن 

2706