2737
2734

دوستم ۳ سال پیش ازدواج کرد .حتی حلقه نقره خریدن .ولی خداروشکر خوشبختن 

یکی از اشناهامون خیلی خانواده خوب و محترمی هم هستند عقد شاهانه برای دخترش گرفتند وکلی طلا و سر عقد ماشین و ...ولی توی عقد جدا شدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستم ۳ سال پیش ازدواج کرد .حتی حلقه نقره خریدن .ولی خداروشکر خوشبختن  یکی از اشناهامون خیلی خ ...

والله دوشنبه حنابندان خواهرم هس خیییییییییلیییی ناراحت هس براش طلا نگرفتم ۱ دیماه هم روزعروسی هس نمی دونیم تا اون موقعه میگیرن یانه فوق العاده ناراحت هس

دوستم ۳ سال پیش ازدواج کرد .حتی حلقه نقره خریدن .ولی خداروشکر خوشبختن  یکی از اشناهامون خیلی خ ...

خانواده داماد طلا رو گرفته بودن؟همون که خانوده اش خوب بود داماد رو میگم ها؟

والله دوشنبه حنابندان خواهرم هس خیییییییییلیییی ناراحت هس براش طلا نگرفتم ۱ دیماه هم روزعروسی هس نمی ...

خانواده شوهرش براش طلا نخریدن؟ 

اشکالی نداره ازش بپرسید برنامه ات برای عروسی چیه ؟ از شوهرش بپرسه 

من دقیق میدونستم هدیه هام چیه .خودم خریده بودم 

رسم ندارید خودش و شوهرش برن طلا هاشو بخرن؟

2738
خانواده شوهرش براش طلا نخریدن؟  اشکالی نداره ازش بپرسید برنامه ات برای عروسی چیه ؟ از شوهرش بپ ...

والله شوهرش یکمی دهن بین هس یکمی اخلاقش تند هس قلبش پاکه ولی این دوتا اخلاق رو داره 

والله شوهرش یکمی دهن بین هس یکمی اخلاقش تند هس قلبش پاکه ولی این دوتا اخلاق رو داره 

این رسم و رسوم رو قبل از عروسی مطرح کنید که بعدا حرف و حدیثی توش نباشه 

اکر خواهرت نمیتونه بپرسه مادرت با زبون خوش و ملایم بپرسه 

بگه ما برای حنابندون یه تیکه طلا و برای عروسی هم طلا میدیم 

شما برنامه تون چیه؟ 

دامادمیاد خونتون حرف بزنید؟

این رسم و رسوم رو قبل از عروسی مطرح کنید که بعدا حرف و حدیثی توش نباشه  اکر خواهرت نمیتونه بپر ...

والله داماد با مادرم خیلی صمیمی هس فوق العاده ولی نمی تونیم بپرسیم چونکه با برادرش شریک هست دامادمون پول هاش رو برادره کشیده بالا مادرم هم نمیتونه چیزی بگه نکه ازاول نگفته الان روش نمیشه بگه توکل برخدا خدا هرچی بخواد اون میشه

این رسم و رسوم رو قبل از عروسی مطرح کنید که بعدا حرف و حدیثی توش نباشه  اکر خواهرت نمیتونه بپر ...

یه چیزی بگم نمی خندی سه تاخواهرشوهر داره یک دونه جاری انقدر برای خواهرم جادو کردن جادوهارو پیدا کردین درخانه مادرشوهرش 

2706