2733
2734

شده اوایل رابطتون زیاد طرفو دوس نداشته باشین مثلا ظاهرش یا هر چیز دیگه و فکر کنین ممکنه بهتر از اون گیرتون بیاد. بعد عاشقش بشین؟ مثلا یه روز دوسش دارین یه بار دیگه نه و تردید دارین. دو دل هستین ولی طرف دوستون داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه تعریف کنین چجور شد که علاقه مند شدین و از اولش بگین که چه احساسی داشتین

اولش مثل شما دو دل بودم با توجه به اینکه تفاوت های خیلی زیادی با هم داشتیم یه وقتایی پشیمون میشدم اما همسرم اون موقع ها خیلی صبور بود . الان هشت ساله ازدواج کردیم یه دختر هم داریم دیگه کم کم به خوبی و بدی هم عادت کردیم یاد گرفتیم همدیگه رو همین طور که هستیم بپذیریم . من دیگه به فکر تغییر دادنش نیستم خیلی جاها توی مسائل مختلف یکیمون سعی می کنیم کوتاه بیایم خیلی روی مسائل حساس نمیشیم . این طوری شد که یواش یواش به هم نزدیک شدیم و علاقه مون به هم عمیق تر شد 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2738

اره فقط یبار اینجوری برام پیش اومد. دو دل که چه عرض کنم چهاردل بودم چون اصن خیلی با هم فرق داشتیم ولی یه کشش و جاذبه ی عجیبی بینمون بود

برات خلاصش کنم دیگه الان بچمون تو گهواره خوابیده، این امضام هم درباره اونه. 

ترکیب انگور با گوجه فرنگی