2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اسی یه سوال شما اعتقاد دارید که کسی که اصلاحتون میکنه دستش باید براتون خوب باشه؟دوستان هر کس میدونه ...

من خودم به شخصه در این مورد خاص نه 

به هر حال آدما هر کدوم یه انرژی خاصی دارن و به طور کلی معتقدم انرژی اون آدم تو کارش مؤثره در واقع اون حسی که من بهش دارم روی نتیجه اثر گذاره اگر حسم بهش خوب نباشه ممکنه اثرات منفی برای خودم جذب کنم ولی در مجموع زیاد به این چیزا حساس نیستم هر چی دلم بگه همونه

معمولا همین آرایشگاه دم خونه میرم خیلی خانم بی شیله پیله ایه

آخرین بار یکی از آشنایان صورتمو اصلاح کرد و اصلا دلم نمیخواست ولی خب تو رودروایسی قبول کردم دستش واقعا برام بد بود چون دیگه اصلاح نکردم و آخرشم ختم شد به فوت مامانم😭 نمیدونم من خرافاتیم البته به نشانه ها خیلی اعتقاد دارم

من خودم به شخصه در این مورد خاص نه  به هر حال آدما هر کدوم یه انرژی خاصی دارن و به طور کلی معت ...

من به اون آشنامون حس بد نداشتم ولی از وقتی مامانم فوت شد ازش متنفر شدم و دلم نمیخواد ببینمش ازش فرار میکنم 

من به اون آشنامون حس بد نداشتم ولی از وقتی مامانم فوت شد ازش متنفر شدم و دلم نمیخواد ببینمش ازش فرار ...

حس بد منظور نفرت نیست

ینی مثلا به دلت نیست یه کاری رو برات انجام بده مثلا میخوای تاکسی سوار شی هیچ کدوم از راننده ها رو نمیشناسی ولی ترجیح میدی با دومی بری چون حس بهتری داری

حالا شما حس خوبی نداشتی اون برات اصلاح کرده و شما هم این حس بد رو تا الان با خودت نگه داشتی خدایی این خرافاته درسته باید به حسمون توجه کنیم ولی دیگه نه تا این حد که از منطق خارج بشه و از یکی الکی متنفر بشیم

2706