2703
2553

خواهر من پنج ماهه پری نشدم 😭😭😭😭😭 یکی بهم بگه بلاخره آمپول پروژسترون رو بدن نسخه هم داروخونه میده یا نمیده؟!!!!!!! دکتر پول ندارم دیگه برم برم هم آمپول میده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭بگید چیکار کنم نهایت یه هفته دیگه پریودم بیاد 

1۹.  بهمن ماهی ام. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم من ۴ماهه حامله بودم‌تستم ‌منفی شده بود دکتر گفت کیست داری پریود نمیشی😅

لایک‌نکن گلم🥰یه موقهایی هست که حال هیچی نیست میزاری پیش بیاد جای پیش بینی🥀دوسدار یونیکورنم🦄 من دلم تنگهه واسه یه دلخوشی کوچیک .
خواهر من پنج ماهه پری نشدم 😭😭😭😭😭 یکی بهم بگه بلاخره آمپول پروژسترون رو بدن نسخه هم داروخونه مید ...

تیتر بتا دادی؟

لایک‌نکن گلم🥰یه موقهایی هست که حال هیچی نیست میزاری پیش بیاد جای پیش بینی🥀دوسدار یونیکورنم🦄 من دلم تنگهه واسه یه دلخوشی کوچیک .
حامله نیستم که تخمدان پلی کیستیک دارم

مشکل شما با اصلاح سبک و گرم کردن رحم حل میشه آمپول پروژسترون فک نکنم جواب بده امیدوارم مشکلت هرچه سریعتر حل بشه عزیزم

2714
اون سری هم با آمپول پریود شدم 

من اطلاعی نداشتم دراین مورد ولی اصلاح سبک و رفع سردی رحم به درمان کیست کمک میکنه

آخه گرونن... مثلا مویز خیلی خوبه و گردو ولی گرونن... 

حتما ک نباید اونارو بخوری سرچ کن چیزایی ک طبع گرم دارن رو تو وعده غذاییات استفاده کن