2726
عنوان

جنسیت این جنین چیه؟ با علائم

121 بازدید | 16 پست

خالم بعد از 15 سال باردار شده 

7 هفته شه میخوایم ببنیم چیه بچش 

انار خیلی دوس داره 

یوقتایی لرز میشینیه به تنش و زیر شکمش و کمرش درد میگیره 

پوستش خیلی خوب شده 

خیار خیلی دوس داره 

درضمن میشه دعا کنید سالم باشه و همونی ک میخواد باشه 

منم برای کسایی ک خدا هنوز دامنشونو سبز نکرده دعا میکنم ک انشالله خیلی یهویی سومرایزشون کنه و یه نینی بهشون هدیه بده 🌝🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسم میگه دختره قدمش خیر باشه الهی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
2728
راستی تهوع و ویار و اینام نداره مرغ و کله پاچه دوس داره ولی از گوشت متنفره  زرنگ هم شده  ...

پسر 

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

من سر پسرم خیلی خوب شده بودم پوست ومو وهمه چی همشم انار میخوردم

واسه دخترم پفی وزرد و دماغ گنده بیشتر نارنگی پرتقال

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

مسگن علائم ربطی به جنسیت نداره 

منم اوایل حاملگیم اخر برج 6اتفاق افتاد.همش سردم بود و جفت بخاری. بخاری رو از برج 6 روشن کردم 😂   خوزستانم. 

الان گرممه. یکماهه سرما از بدنم رفته. و گرمم میشه. پنکه میزنم. عاشق انارم با نمک فراون. کلا ترشی و شوری رو بیشتر ترجیح میدم به شیرینی ولی شیرینی هم میخورم. 

دوهقته دیگه میفهمم جنسیتو به امیدخدا. یادت بود همینجا ریپلایمکن بهت خبر بدم. 

ان شاالله سالم و سلامت بغلش بگیرش و جنسیتشم همونی بشه به لطف خدا که دلش میخواد 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

من بچم پسره وگرمایی بودم هستم  

از طرفی هم پوستم خوب شد  کلا تغییر ظاهری جز شکم نداشتم  ورم هم ندارم  یعنی بچه بردارن همون هیکل   قبل برمی‌گردم 

حسم یهو به دختر  افتاد براشون. ان شاءالله همون که دوست دارن بشه  صحیح وسالم  بدنیا بیاد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
عزیزمم  حتما  قربونت همچنین شما  راستی صلواتم فرستادم برات 😉💕

قربون دلت ممنونم 😍🤗❤

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
مسگن علائم ربطی به جنسیت نداره  منم اوایل حاملگیم اخر برج 6اتفاق افتاد.همش سردم بود و جفت بخار ...

سلام عزیزم خوبی 

رفتی سونو؟انشالا سالم بود؟سلام منو بهش رسوندی؟😂🥰چی بود 

2706