2737
2734
عنوان

خدا لعنتم کنه ساعت پنج صبحه خواب ندارم😭😭😭خسته شدممم

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 29 پست

من 5 تا چای خوردم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب بخواب منم همینجوری بیدار 

جهنم خالیست ؛ شیاطین اینجا هستند .☞⁠ ̄⁠ᴥ⁠ ̄⁠☞  جنگـل در حال نابودی بود ولی درختـان هنوز به تـبر رأی میدادند ؛ چون تـبر آنها را قانع کرده بود که چـون دسته اش از جنس چوب است ‌‌‌‌‌‌پس از خود آنهاست...                                                                                                                     خواستم مثل آسمان باشم ، مُنجی شهر نیمه جان باشم! با همین دست خالی و سَردم :)) 

من شبا کارامو میکنم حتی ناهارمم حاضر میزارم یخچال عشق اینم شبا تو سکوت فیلم ببینم رمان بخونم ...بعد تا ظهر بخوابم از اونورم روزم زود بگذره بی حوصله نشم

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2738
الان داری خواب می بینی چون تو واقعیت ساعت چهاره😅

بیدار بیدارم دیگه از بس خوابم نبود الان دارم غذای فردا رو آماده میکنم 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
مریضیت چیه استارتر من از وقتی یادمه جغدم ولی فعلا زنده م

تنبلی تخمدان هورمونهام بهم ریخته 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
خوب بخواب منم همینجوری بیدار 

اگه خوابم میبرد ک از خدا هیچی نمیخواستم

بیدار بیدارم دیگه از بس خوابم نبود الان دارم غذای فردا رو آماده میکنم 

بی تربیت دفعه آخرت باش تو پست من چیز رکیک میگی😡😡😡 قشنگ معلوم خواب تشریف داری بی ادب🤮🤮🤮🤮🤮

اگه خوابم میبرد ک از خدا هیچی نمیخواستم

ببین منم یمدت اینجوری بودم از استرس بعد هی سیکل منفی میده هی میگم وای چن ساعت نخوابیدم و بدتر بنظرم ساعت ۱۲ برو تو تخت خواب ۸ ساعت کوک کن پاشو و سه روز ک این کارو کنی دیگه عادتش میشه و خوردن قرص الپرازولام تا میزون شدن خوابت

2706