2401
2404

من چند شبه با جغدا میرم شکار موش 🥲

خواب ندارم😭

بعد ما بارون میباره عطر آزادی….                                               پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی!                                                                                                         

اصلا پشت گوش ننداز عزیزم و فقط به کامنتها استناد نکن حتما با دکتر مشورت کن از این لینک میتونی سریع مشاوره بگیری

2413

دخترم تب داره. استامینوفن هم جوابگو نبود.گریه میکنه نمیزاره پاشویه اش کنم. فردا هم مهمونی دعوتیم. نگرانشم از فکرش خوابم نمیگیره. 

صلوات بفرستین فردا سرحال باشه ان شاالله

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2381

من که کلی مهمون داشتم ساعت دو رفتن شروع کردم به شستن و جا دادن ظرف و سرامیک سابیدت الانم دارم بی هوش میشم ولی مرض دارم گوشیو ول نمی کنم 😁

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

من از سرکار اومدم مهمون داشتیم بعد اینکه رفتن عجیب خوابم گرفت بدموقع خوابیدم دیگ الان خوابم نمیبره😐 

فردا هم باید زود بیدار شم هم کارامو انجام بدم هم درس بخونمممم همشم باید سریع انجام بدم چون این وسط، شب عروسی دعوتیم😂😂 بعد من با اینکه شنبه دوتا امتحان سختتتتتت دارم ولی دلم نمیاد عروسیو نرم😅🤦🏻‍♀️ 

انشاالله که خوب میشه

ممنونم عزیزم 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2392