2410
2553
عنوان

همسرم میگه برم وازکتومی بچه دار نشیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 66 پست
خدا صبر بده بهت دایی منم همینه الان 8 ساله ازدواج کرده نذاشته بچه داربشن زنش هم عاشق بچه ست اسم بچه ...

من خودمم زیاد تمایلی به بچه دار شدن ندارم... اما عاشق بچه هام

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا به تعدادش کار ندارم دلم میسوزه برای بچه م که بخواد با هزارجور مشکل تو دنیا دست و پنجه نرم ک ...

ماهم عاشق بچه بودیم اولی گذاشتیم اومد شیرینیش مزه داد برای همین میگم نمیخوایی نیار ماهم انقد همچین فکر و خیالایی داریم درمورد آینده اشون موهامون سفید شده مسئولیت بچه واقعا زیاده 

اگه واقعا بچه نمیخواید،این بهترین راهه

من خودم الان نمیخوام ولی شاید یه روز به ایده آلم رسیدم و بچه دار شدم! اما همسرم کلا میگه بی خیال بچه

2456
ماهم عاشق بچه بودیم اولی گذاشتیم اومد شیرینیش مزه داد برای همین میگم نمیخوایی نیار ماهم انقد همچین ف ...

دقیقا مسئولیت سنگینیه بچه داری!

امیدوارم با خانواده قشنگت همیشه طعم خوشبختی و ارامشو بچشی

رو این حساب که نمیشه باری به هر جهت بچه زایید! من به خاطر پولش هم نمیگم.... جامعه مون خوب نیست

اره واقعا با این طرز فکر تون بجه نیارین بمونه وسط

بی محبت و بعنوان یه موجود اضافه بار بیاد 

اصصصصلا نیارین

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2714

با اینکه شروع عاشقانه و زندگی عاشقانه ای نداشتم ولی هر لحظه که نگاهم به بچه هام میفته جون میگیرم خیلی مشکلات هست چه اقتصادی چه تربیتی چه آینده ولی ته تهش بهت امید میدن و همینان که باعث میشن تلاش کنی و بجنگی وگرنه صب تاشب شب تاصب خودتو خودت تهش همینیه که هسته.واااای عاشق نوزادم گوگولی

اره واقعا با این طرز فکر تون بجه نیارین بمونه وسط بی محبت و بعنوان یه موجود اضافه بار بیاد  ا ...

بی محبت؟؟؟ موجود اضافه؟؟؟ میگم یه کم سطح فکریم و دغدغه هام متفاوت تره همینه😂 اگه میخوندین تاپیکو متوجه میشدین چقد عاشق بچه م! و حتی دوست دارم برم کسایی رو که پدر و مادرشون نخواستن رو به فرزندی قبول کنم!

البته هرکس یه نظری داره دیگه! شمام اسم اکانتتون اباصالحه و اینجوری قضاوت میکنین چی بگم والا

همسرم اصلا اهل این چیزا نیست... منم خودم اصلا الان بچه نمیخوام شاید ۳۰سالگی اگه شرایطم اوکی بود..

وازکتومی فکر کنم همون عملیه که میشه بر گردونده بشه..اگه میشه دوباره اسپرم هارو از تعلیق در اورد (کاربری مسدود شده 😂😂) عیب نداره با دکتر هم مشورت کنید حالا

من هم نظر شما هستم اما یکبار چنین نظری تو سایت دادم ری اکشنها خیلی بد بود . تو این شرایط به نظر من ه ...

آره اصلا هرکس یه نظری داره... من خودم به شرایط ایده آلم برسم حتما بچه دار میشم... 

2706