2737
2734
عنوان

همسرم میگه برم وازکتومی بچه دار نشیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 66 پست
یعنی اونقد وضع مالیتون بده؟چی بگم عزیزم هر کسی به تفکراتی داره 

نه بابا اصلا اوضاع مالی بدی نداریم خداروشکر همه چیز خوبه.... منتها خیلی چیزا رو در نظر میگیرم برای بچه دار شدن! نمیتونم به خاطر حس مادری یه انسانو متولد کنم و رهاش کنم تو دنیایی که پر از پلیدیه

من به الان بچه م فکر نمیکنم به سن ۴۰،۵۰ سالگیش، به همه چیش فکر میکنم! چون من اونو به دنیا آوردم من خواستم اون نخواسته!

همه چیز که پول نیست

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه پسر خوبی یعنی ۲٠ساگی ازدواج کردین؟؟  طرف منم ۲٠سالشع ولی نمیاد ک خاسگاری منم خسته شدم میخا ...

آره کلا شخصیت بگیری داشت😂

نخواست از دستم بده! 

اصلا بچه نباشه خوب نیست. چند سال دیگه سن بچه دار شدنتون میگذره همه هم دیگه سرشون به بچه ها و‌ نوه هاشون گرم میشه شما تنها میمونین باید بقیع رو نگاه کنین. چون حتی وقتشونم برا بوه هتشون میزارن تا فامیل. 

یوقت ادم مریض میشه کسی جز بچه به داد پدر مادر نمیرسه این روزا. 

خوب جامعه خرابه میتونین مهاجرت کنین به جای بهتر. یه زندگی خوب برا بچه تون بسازین

شوهرت همیشه میتونه بچه دار بشه اما زنها چنین شرایطی رو ندارن

2738
عزیزم شما باید برای این مشکلت مشاور بری

خداروشکر مشکلی ندارم از نظر خودم... فقط سطح فکریم بالاتر از چیزاییه که بقیه فکر میکنن! که بچه بیا تنها نباشی! بچه بیاد بشه عصای دست! بچه بیاد بشه سرگرمی زندگی!

مگه کشکیه این دنیا؟؟؟؟ من مسئول اون بچه م و باید بهترین شرایطو براش فراهم کنم و میدونم نمیشه.... درنتیجه به دنیا نمیارمش

خدا صبر بده بهت

دایی منم همینه الان 8 ساله ازدواج کرده نذاشته بچه داربشن زنش هم عاشق بچه ست اسم بچه جاوش بیاد اشکاش میریزه

یبارم پدرزنش تهدیدش کرد بچه دار نشید طلاق دخترمو میگیرم ولی اصلا زیر بار نمیره

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
منو همسرمم نمیخواستیم الان سومی توراهه فقط اگه نمیخوایی اولی رو هم نیار 

من اصلا به تعدادش کار ندارم

دلم میسوزه برای بچه م که بخواد با هزارجور مشکل تو دنیا دست و پنجه نرم کنه! دلم نمیخواد به دنیا بیارم ولی عاشق بچه هم هستم

خودم در نظر دارم برم سراغ بچه هایی که ناخواسته متولد شدن و تو پرورشگاهن بشم مامان یکیشون... اونا چاره ای نداشتن و اومدن توی این دنیا

2706