2703
2553
عنوان

همسرم میگه برم وازکتومی بچه دار نشیم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 66 پست
منم عاشق بچه م ولی الکی نیست اصن!

وقتت میگذرها حیفه حداقل یک بار تجربه مادر شدن رو داشته باش من الان خیلی استرس دارم دیگه نتونم چون هم داره سنم می‌ره بالا هم تنبلی دارم☹️

مطمئن باش از پسش برمیاین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم با شوهرت موافقم ولی اینجا چون اکثرا خودشون بچه دارن مقاومت میکنن 😁 دوس دارن همه مث خودشون بزان 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
عزیزم امضاتون چجوری وزن کم کردین؟

با کالری شماری و پیاده روی عزیزم 

البته هر چی فست فود تنقلات و شیرینیجات مصنوعی هم بود حذفش کردم یعنی تعطیل و ته دیگ هم حذف خورشت با نان حذف برنج هم ۷ قاشق همین

وقتت میگذرها حیفه حداقل یک بار تجربه مادر شدن رو داشته باش من الان خیلی استرس دارم دیگه نتونم چون هم ...

به خاطر حس خوب خودم نمیتونم یه بچه به دنیا بیارم.... این خودخواهیه از نظر من! خودم خیلی وقتا شده به مامانم گفتم کاش منو به دنیا نمی اوردی

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....
عزیزم چقدر زود ازدواج کردین چه مرد خوبی مشخصه مسئولیت پذیره بنظرم اینکارو نکن انشالا تو یوقت مناسب ...

آره خیلی مسئولیت پذیره خداروشکر... اما نمیدونم چرا انقد نسبت به بچه بد بینه

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....
2714
متوجه نشدم چی میگی عزیزم

بچه نمیزاره بخوابه. به معنای واقعی کلمه کل تایمو باید در اختیارش باشی.

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید
برو تو تاپیک خودت فضول خانم 

ببخشید :(

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید

این کار رو انجام ندین بعدا مطمئنم پشیمون می شین، من مجبور نمیکنم که حتما به این زودیا بچه بیارین ولی اینکارو نکنین، صبر کنین شرایطو درس کنین در آینده هر وقت هر دوتون با تفاهم رسیدین و از ته دل دوس داشتین اون موقع اقدام کنین

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
2706