2410
2553

۲۵سالشه ۵ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم.... قبلا بچه دوست داشت انا الان میگه اصلاااا حوصله بچه ندارم! من خودم بچه دوست دارم اما به خاطر شرایط جامعه از لحاظ اقتصادی و اجتماعی موافق بچه دار شدن نیستم.... حقیقتا دلم میسوزه پای یه موجود بی گناهو به این دنیا باز کنم! اما بازم میگم تلاشمو میکنم که شرایط زندگیمو تبدیل کنم به یه شرایط خوب اون موقع شاید بچه دار شدم...اما به همسرم میگم به خاطر اوضاع جامعه خوشت نمیاد؟ میگه نه اصلا حوصله شو ندارم، دوست ندارم بچه ای باشه... میگه اگه حوصله شو داشتم چندان شرایط جامعه برام مهم نیست... ولی من خودم اصلا نمیتونم بچه ای به دنیا بیارم که آینده ی مشخصی از لحاظ اجتماعی و اقتصادی نداره.... شما نظرتون چیه؟

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

مامانم آرزوشه یه شب بگیره بخوابه. مد نظر داشته باش 

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید
من اگه شوهر داشتم همین فردا حامله میشدم 🤣😑عشق بچممم

عزیزم امضاتون چجوری وزن کم کردین؟

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است /شیشه ی بشکسته راپیوند کردن مشکل است/ کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد/حرف ناهموار راهموار کردن مشکل است/👩🏻👑                                                                   
شوهرت هنوز وقت دختر بازیشه😂 خیلی زووود ازدواج کردین حالا زوده برا بچه

همسرم اصلا اهل این چیزا نیست... منم خودم اصلا الان بچه نمیخوام شاید ۳۰سالگی اگه شرایطم اوکی بود..

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....
2706