2737
2734
عنوان

نی نی سایت چیست

410 بازدید | 23 پست

نی نی سایت چیست؟

دعوای خاندان شوهر با عروس 

خاله بازی 

دعوای زن و شوهری 

سوزوندن دل جاری 

راهکارهای طلاق 

خواهرشوهر بازی 

هراز گاهی مریضی بچه 

جدیدا دعوای برادرشوهر هم اضافه شده 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

ترکوندن تایپک 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ترکوندن تایپک 

اع یادم رفته بود 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

الان نی نی یار میاد میگه 

استارتر تاپیک زدن در مورد نی نی سایت ممنوع است 

😑❌

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               

فقط طلاق 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
2738

و گروه های چت دوستان و ارمی و...

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
رل ها و  کراش ها و من قیافه ام چجوریع و خدای زیبایی ام رو نگفتی و البته بچه مدرسه ای ها که بعد ...

اوف اسکرین گذاشتن خیلی داغه هرکی اسکرین میذاره همه بدو بدو میرن تاپیکش

الان نی نی یار میاد میگه  استارتر تاپیک زدن در مورد نی نی سایت ممنوع است  😑❌

اتفاقا چندشب پیش اومده بود🤣🤣

اتفاقا چندشب پیش اومده بود🤣🤣

وای وارد هرناپیکی میشم همینو اومده گفته 

کاش لیست بدن بگن درمورد چی تاپیک بزنیم

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
وای وارد هرناپیکی میشم همینو اومده گفته  کاش لیست بدن بگن درمورد چی تاپیک بزنیم

فقط طلاق😁🤣وکتک کاری

جای جولان دادن آدمای مریض😅

ودروغگو که میدونن شناخته نمیشن

2706