2703
2553
تو اونو بعنوان شوهرت نمیتونی بپذیری که ازش متنفری و از رابطه باهاش حالت بهم میخوره،اونم چون به زور ک ...

اره همینه. خب کارشو انجام نددده. نمیدونم چرا زنش شدم میخواستم به زندگیم ادامه بدم که شوهرم مرد برگشتم....شرایط خونه پدرمم داغون بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همینه. خب کارشو انجام نددده. نمیدونم چرا زنش شدم میخواستم به زندگیم ادامه بدم که شوهرم مرد برگشت ...

زن گرفته که کارشو انجام بده،منطقی باهاش حرف بزن،برید پیش مشاور مشکلتون حل بشه فکر کردی از این طلاق بگیری ازدواج بعدیت میتونه موفق باشه؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2720
اگه پسر بزرگ شد موی دماغم شد چی 

بچه ایی ک خودت تربیت کنی موی دماغت بشه، پس بدون شک مشکل از خودت بوده. چ حرفیه در مورد بچه ات میزنی. مگه منو شما موی دماغ خانوادمون شدیم؟ 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2714
یعنی شما شوهرت رو پس بزنی به زور کارشو میکنه؟؟

آخه مثل اینکه مشکل شما همیشگیه،

من تو این ده سال هیچوقت یعنی هیچوقت شوهرمو پس نزدم،تنها نقطه عطف زندگی مشترک ما همیت رابطه ست،تو هیچ چیز دیگه ای تفاهم نداریم،همیشه بهش میگم تو شریک زندگی نمیخواستی فقط شریک ج ن س ی میخواستی که اگه اونم پس بزنم وای بحال بچه هام 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
آخه مثل اینکه مشکل شما همیشگیه، من تو این ده سال هیچوقت یعنی هیچوقت شوهرمو پس نزدم،تنها نقطه عطف زن ...

اره منم میگم شریک جنسیتم فقط. ببخشید جسارته چندوقت یکبار رابطه دارین

آخه مثل اینکه مشکل شما همیشگیه، من تو این ده سال هیچوقت یعنی هیچوقت شوهرمو پس نزدم،تنها نقطه عطف زن ...

تازه این اشغال میگه تو مال زمان نداری هستی! پولدارشم زن میگیرم

2706