2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خنده خوشحالی 😊

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

زندگی آرمانی و دلخواهی تو ذهنم دارم ک باید تغییرات زیادی از جنبه های مختلف تو زندگیم ایجاد کنم ک بتونم بش برسم ..

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
امروز ناامیدم  من و دوست پسرم با ذوق داریم خونه می‌خریم . بعد خواهر و مادرم میگن بابات راضی نم ...

منم همینطور خونه هم خرید راضی نشدن نمی‌دونم از جون ۲۴ ساله چقد انتظار دارن

2738
منم همینطور خونه هم خرید راضی نشدن نمی‌دونم از جون ۲۴ ساله چقد انتظار دارن

واسه من چون از شهر دیگ س ناراضیه میگن ما ک نمی‌تونیم تحقیق کنیم شناختی هم نداریم 

البته فقط پدرم . مادرم راضیه 🥲🥲

با کلی وام و قرض شهر ما خونه خریده