2726

خانما یه سوال 

ما قرار گداشتیم که عقد و عروسی باهم باشه.

بعد ممکنه نامزدیمون ۲ سال طول بکشه

وخب وقتی که فعلا قرار نیست عقد کنیم پس ازمایشی هم نمیگیریم حالا دارم فگرمیکنم یعنی ممکنه ما بعد ۲_۳ سال نامزدی یهو موقع عروسی ازمایش خون بدیم و متوجه بشیم که خونمون به هم نمیخوره؟ وحشتناک میشه که اینجوری.استرس گرفتم بگین چیکار کنم وای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آزمایشگاهای خصوصی برید بگید ازمایش قبل ازدواج میخواید براتون انجام میدن مشکلی نداره که

یعنی بدون نامه گرفتن خصوصی میشه انجام داد؟ اخه شنیدم ازمایش ازدواج باید بریم نامه بگیریم نمیدونم از این کارا

یعنی بدون نامه گرفتن خصوصی میشه انجام داد؟ اخه شنیدم ازمایش ازدواج باید بریم نامه بگیریم نمیدونم از ...

تا جایی که میدونم میشه. دوستمم همین تازگیا انجام داد نیازی به نامه نداره. با یه ازمایشگاه خصوصی تماس بگیر بپرس ازشون 

یعنی بدون نامه گرفتن خصوصی میشه انجام داد؟ اخه شنیدم ازمایش ازدواج باید بریم نامه بگیریم نمیدونم از ...

همه ی خون ها باهم میخونه. فقط کم خونی مینور یا ماژور که مشکل برای بچه پیش میاره که اونم اگه یکی مینور باشه مشکلی پیش نمیاره مگر این که هر دو مینور باشید که اونم ارثیه اگه تو خانواده ندارید پس نگران نباشید

من بعد شیش سال عشق و عاشقی روز ازمایش خونم تا مرز سکته رفتم که نکنه خدایی نکرده خونمون بهم نخوره 

بعد عزیزم الان علم خیلی پیشرفت کرده حتی اگه خون هم به هم نخوره هزارتا راه دیگه دارن براش نگران نباش

مشکلیم باشه یا دارو رفع میشه بعدچرا انقد طولانی دختر اگ اشنا نیستین یه دوره شش ماهه بزاری تامام بع ...

خب عزیزم باید خونه ساخته بشه و جهاز من خریده بشه اونم تو این دوره و هزینه های کمرشکن...

خب عزیزم باید خونه ساخته بشه و جهاز من خریده بشه اونم تو این دوره و هزینه های کمرشکن...

عزیزم کسی ک شرایط. نداره درواقع وقت زن گرفتنش نیس انقد طولانی اختلاف پیش میادبعدم بهم بخوره یا نخوره  برا جهازم وام ازدواج کمکت میکنه

عزیزم کسی ک شرایط. نداره درواقع وقت زن گرفتنش نیس انقد طولانی اختلاف پیش میادبعدم بهم بخوره یا نخوره ...

عزیزم احتمالا خودمون بهتر میتونیم تشخیص بدیم کی شرایطشو داره و کی نداره کسی هم بخاد با عقد و کاغذ نگهش داشت از ترس اینکه نامزدی بهم نخوره این زندگی به دردی نمیخوره

منم ۲۰ سالمه عجله ای برای ازدواج ندارم و نامزدمم تک فرزند هست و خونه هم توی شهر دارن اما خاست خودم بود که جای مورد علاقم خونه بسازیم پس بهتره درمورد شرایط بقیه ما نظر ندیم و شماهم این طرز فکرتون رو درست کنید یا هم اینکه احتمالا شما خیلی خیلی پولدار هستید و از وضع جامعه که روزی هزارتا تاپیک میزنن خبرندارید😉😉

2706