2737
2739
عنوان

سوزش واژن

418 بازدید | 18 پست

عذر میخوام من رابطه داشتم الان واژنم خیلی میسوزه وانگار متورم شده اصلا درست نمیتونم راه برم امکان داره عفونت باشع دوهفته پیش داشتم برطرف شد پس این چیه خیلی اذیتم

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اکر دوهفته پیش داشتی احتمالا دوباره برگشته  استفاده از کان دوم و ژل و ...هم باعث سوزش میشه&nbs ...

از هیچکدوم استفاده نکردم،😭این عفونت چ کوفتیه دیگه

اکر دوهفته پیش داشتی احتمالا دوباره برگشته  استفاده از کان دوم و ژل و ...هم باعث سوزش میشه&nbs ...

ژل لوبریکانت اگ‌منظورته ک ربطی نداره من دو ساله استفاده میکنم سوزشم همیشه حین رابطه یکم دارم ولی اگ استفاده نکنم خیلی بیشتره و زخم میشم. ژل پایه اب سوزش میاره ینی؟؟؟

2738
از هیچکدوم استفاده نکردم،😭این عفونت چ کوفتیه دیگه

عفونت سریع خوب نمیشه .لباس زیر نپوش .پماد و دارو که دکتر داده استفاده کن .اگر می‌تونی باد سشوار بگیر به خودت 

دامن بپوش سشوار بگیر به جایی که سوزش داره

یه چند وقت هم اگر میتونی رابطه نداشته باش 

ژل لوبریکانت اگ‌منظورته ک ربطی نداره من دو ساله استفاده میکنم سوزشم همیشه حین رابطه یکم دارم ولی اگ ...

برای کسایی که مستعد عفونت هستند آره ممکنه 

بعضی ها دیدی اصلا رعایت نمیکنن ولی عفونت نمیگیرن .بعضی هم با رعایت کامل بهداشت در سال چندین بار عفونت میگیرن .من از فوق تخصص زنان شنیدم داشت برای یه خانومی توضیح میداد

😭کلی دارو مصرف کردم دوهفته پیش

مترونیدازول هر هشت ساعت و پماد کلوتیرمازول درمانشه یه مدت چیزای شیرین نخور و از همه مهمتر رابطه نداشته باش و به همسرتم بگو رعایت کنه بهداشتو تا عفونت. نگیری

عزيزم اگر بعداز دو هفته رابطه داشتي و درد داري يكم طبيعيه بنظرم 

منم بعداز هر سري پريود ك مثلا يك هفته رابطه ندارم بعدش با درد و سوزش هست نگران نباش چيزي نيست،من دكترم رفتم عفونت نداشتم

نشد چون خدا نخواست...💔
مترونیدازول هر هشت ساعت و پماد کلوتیرمازول درمانشه یه مدت چیزای شیرین نخور و از همه مهمتر رابطه نداش ...

باش عزیزم ممنون،متاسفانه تو خوردن شیرینی زیاده روی میکنم بایدترکش کنم 

2706