2410
2400

؟

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. می تونید تو تاپیکای روانشناسی تگم کنید. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی. چیز دیگه ای یادم بیاد میام می نویسم😂

همون ک کامنت بالایی گف

تو شدی صلحمو جنگ و ستیز من...عجب صبری طبیعت ساخته واسه ما من ایوب زمانم:)...ط بهم دادی آرامشو حالا ک دل من باهاته شکر؛]ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐

درک نداشته باشه

خدایا! خسته ام، فردا بیدارم نکن. خدایا! آدمهای خوب سرراهمان بگذار ،حس بسیار خوبیست هنگامیکه در لحظه هجوم غم یا نا امیدی یا پریشانی بی هوا کسی سر راه آدم سبزشود کلامش؛نگاهش؛ حتی نوشته اش آرامش و شادی و امید بپاشد به زندگیت.فقط از خدا بر می آمده که آن آدم را با کلام و نگاه  و نوشته اش برای آن لحظه خاص سر راه زندگی ما بگذارد.خدایا  من الان، در لحظه هجوم غم وپریشانی، هستم.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
درک نداشته باشه

منظور از درک چیه؟ 

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. می تونید تو تاپیکای روانشناسی تگم کنید. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی. چیز دیگه ای یادم بیاد میام می نویسم😂

دو رویی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

زیرآب زنی، چغلی و پشت سر حرف زنی، اشتباه کردن و ناراحت کردن و عذرخواهی یا جبران نکردن، نامردی کردن تو دوستی و ...

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2421
دو رویی سواستفاده از اعتماد

یه مثال می زنی؟ به چیا میگین سو استفاده از اعتماد؟ 

اینکه برا کسی مایه بذارم ولی اون قدر ندونه یا بی چشم و رو باشه 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
منظور از درک چیه؟  

همون فهم و شعور دیگه

تشخیص اینکه تو چه موقعیتی هستیم و رعایت باید ها و نباید ها متناسب با اون موقعیت

خدایا! خسته ام، فردا بیدارم نکن. خدایا! آدمهای خوب سرراهمان بگذار ،حس بسیار خوبیست هنگامیکه در لحظه هجوم غم یا نا امیدی یا پریشانی بی هوا کسی سر راه آدم سبزشود کلامش؛نگاهش؛ حتی نوشته اش آرامش و شادی و امید بپاشد به زندگیت.فقط از خدا بر می آمده که آن آدم را با کلام و نگاه  و نوشته اش برای آن لحظه خاص سر راه زندگی ما بگذارد.خدایا  من الان، در لحظه هجوم غم وپریشانی، هستم.

دروغگویی، دزدی یعنی دست کج داشتن نامردی نارو زدن

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻

متنفر نه از چشمم میفتم فق 

۱ دو رو 

۲ کسی ک خودشو میگیره 

Տℰℒℰℕᗅ ♡ شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤 غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹 مارا جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا...٫:     کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲)
2420