2703
2553
عنوان

دسر پاناکوتای وانیلی

130 بازدید | 6 پست

خانوما فردا می خوام درستش کنم. اولین بارمه. پودر ژلاتین رو چطوری توی شیر حل کنم؟ 

چکار کنم تا دسرم نبره؟

کلا هر نکته ای بلدید بگید 

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

ژلاتین بنماری کن بریز  تو کاسه شیشه ای که کمی آب ریختی روش پودر ژلاتین بپاش بعد بزار رو کتری  تا بنماری بشه وبعد به شیر  اضافه کن 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژلاتین بنماری کن بریز  تو کاسه شیشه ای که کمی آب ریختی روش پودر ژلاتین بپاش بعد بزار رو کتری&nb ...

نباید هم بزنم؟

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2456

پاناکوتا وانیلی

۱- دو پیمانه شیر +۱۰۰گرم شکر روی حرارت گرم کردم که فقط شکر حل شه و گذاشتم خنک شد ۲-صدگرم خامه قنادی رو بن ماری کردم و گذاشتم یکم خنک شه

۳-یک چهارم ق چ وانیل رو به ۱ و ۲ اضافه کردم

۲ ق غ ژلاتین رو با یک چهارم اب سرد مخلوط کرده و روی بخار اب بن ماری کردم و در اخر به مخلوط ۱ و ۲ و ۳

اضافه کردم و ریختم تو قالبی که از قبل چرب شده بود و گذاشتم یخچال تا ببنده.

🌺🌺🌺🌺🌺

برای پاناکوتا شکلاتی با همین دستور وانیلی هست فقط دو ق غ پودر کاکایو و صد گرم شکلات بن ماری اضافه کنید.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺

برای پاناکوتا زعفرونی هم

با رسپی وانیلی برین و زعفرو ن بزنید

🌺🌺🌺🌺🌺

برای پاناکوتا انبه و آلبالو هم من سلیقه ای عمل کردم

۳۰۰ گرم انبه پوره شده به رسپی وانیلی اضافه کردم.

۳۰۰ گرم آلبالو هسته گرفته و پوره شده به رسپی وانیلی اضافه کردم.

اینم  پاناکوتا با طعم های مختلف خدمت شما. ☺️☺️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
نباید هم بزنم؟

خودش حل میشه  تایم کمی می‌بره متوجه میشی  بعد کمتر از یک دقیقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرسی از همه