2726
عنوان

تا حالا کسی دیدین چشاش خیلی خوشگل باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز پیش یک خانوی رو دیدم که رنگ چشم هاشون بی نظیر بود 

سبز تیره یک جورایی یشمی! 

نمی‌تونم توصیف کنم چقدر خوشرنگ و در عین حال گرم بود چشم هاشون. 

چشم های برادر کوچولوی خودمم خیلی خوشرنگن. طوسین، با رگه های عسلی نارنجی. خیلی خاصن چشماش  از این حالت هایی که رنگ لباسش در رنگ چشمش تاثیر داره. با مژه های فر و خیلیی بلند😍

یه پسر ۱۱ ساله که مژه هاش ۱.۵ برابر منن که دخترم🤦🏻‍♀️😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2728
اره

متاسفانه خواننده ها تیپ ایده آلم نیستن 😂

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

تو کلاسمون یه دختره بود که چشم هاش سبز بود و کشیده و خمار با مژه های پر صورت سفید ارایش نداست 

اما چشماش فوق العاده بود من زودتر از اون سر کلاس می رفتم تا وقتی میاد چشماشو ببینم. 

یا من هو به کل مکان
وای تو به یه روانشناس مراجعه کن جدی میگم چند جا پستات رو دیدم اصلا نرمال نیستی

عزیزم من مادرم دکترای روانشناسی داره 

درضمن الان شما اصلا فهمیدی من چی گفتم که اینو میگی ؟! 😐😂

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
عزیزم من مادرم دکترای روانشناسی داره  درضمن الان شما اصلا فهمیدی من چی گفتم که اینو میگی ؟! 😐 ...

چه ربطی داره مثلا دختر کسی که روانشناسه مشکل روانی براش پیش نمیتونه بیاد؟بله کاملا متوجه شدم الان چه لزومی داره بیخودی انقدر با این مساله شوخی کنی تو اون تاپیکم ۶ بار پشت سر هم نی نی یار رو تگ کردی اصلا دلیل این همه هول و عصبی بودن رو نفهمیدم

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
چه ربطی داره مثلا دختر کسی که روانشناسه مشکل روانی براش پیش نمیتونه بیاد؟بله کاملا متوجه شدم الان چه ...

بله اوکی شما آرامش خودت رو حفظ کن 😂

2706