2401
2400

سمیرای گاو برو بمیر خواهشا

سکته دارم میکنم نمیتونم بخوابم 

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

کو کو منم تگ کنید بخونم 

دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
چرا بمیرم دستت درد نکنه واقعا😩😩😩

چی میگی تو

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
2417
😐

جدی نگیر

خیلی ترسیده بنده خدا😐😐🤣🤦🏻‍♀️

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍🫡     به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤ 
از دراکولا بعید بود

جن ها به قدری بیشعور شدن که دراکولای مملکت رو هم میترسونن

این ترست با اسم کاربریت همخونی نداره😂

👆🏻

2407