2726
عنوان

صاحب خونه بی انصاف

352 بازدید | 9 پست

بچه ها مامانم سر سالش اومده و باید بلند شه صاحب خونه میخاد خونرو بفروشه رهن و اجاره ها وحشتناکه زیر ۷۰ میلیون با ماهی یک تومن خونه ی داغون نیستش 😭😭😭😭 کلا ۱۰ تومن پیش داره اخهه چرا باید انقدر سختی بکشن مردم رحم ندارن 😭😭😭تروخدا صاحب خونه رحم داشته باشید 😭

خدا نگذره از صاحبخانه بی انصاف 

بگردم الهی ، ایشالا صاحبخونه بشن زودتر

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چرا متوجه بی رحمیش نشدم ؟ 😐خب تایمش تموم شده خونشو میخواد دیگ بنده ی خدا رو اینجوری نگو . 

پس اندازی نداشته این مدت ؟ قسط نمیتونه بده ک یه وام کوچیک برداره؟

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

انشالله ک بزودی صاحبخانه میشن عزیزم،الان میخاید چیکار کنید پس🥲

لایک‌نکن گلم🥰یه موقهایی هست که حال هیچی نیست میزاری پیش بیاد جای پیش بینی🥀دوسدار یونیکورنم🦄 من دلم تنگهه واسه یه دلخوشی کوچیک .

۵ ساله تو این خونم یه خونه اینورم یه خونه اونورم دیوار به دیوارم خالی هستن   برف و بارون داره نابودشون میکنه  نمیکنن بدنش یه بدبخت بیچاره ای حداقل هم مراقبت میکنه از خونه هم  از اوارگی در میاد  اصلا صاحب خونه ها شهر ما نیستن نمیدونم کجان

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"