2737
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87077 بازدید | 389 پست
تقصیر استارتره من موندم جطور با این شوهر میسازه که میگه خیانتکار هم هست پرستارها هیچکدوم یک ثانیه شو ...

گاهی اوقات میگن 

خوردم کردی تا بشم یه لغمه اندازه دهنت مردا هم اینطورن وقتی بیشتر از لیاقتشونی خوردت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخوندم ریپ نزن چندشم میشه

منم بدم میاد از این ادمایی که زرت نی نی یار تگ میکنن😂👌🏻

مثل بچه های دبستان که تا یه چیزی میشه مامانشون رو میخوان😂😂😂

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2731
چقدر حرف ميزنى بسه اه

واااا چته

تو ام حرف بزن چی میشه مثلا از مشکلاتت بگو ک ریض بودنی شوهرت ولت میکنه میر شمال میای اینحا تاپیک میزنی مخ مارو میخوری

شماها مینالین اشکال ندار 

ولی به دیگران میرسه باید حرف نزنن

واقعا ک حالم بهم خورد ازت طفلک شوهرت

خلایق هرچه لایق

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

برای جوشاتون ماسک ضد جوش سبوما آردن بزنید هفته ای دو تا سه بار من صورتم جوش داشت الان از این استفاده میکنم بهتر شده فقط بوی گوگرد میده ،هر شب هم با شوینده صورت هیدرودرم مخصوص پوست چرب بشورید ،بعدم تونر ضد جوش بزنید ،ملافه بالشتونو هر روز عوض کنید بهتره ساتن باشه ،در مورد تغذیه هم میوه زیاد بخورید غذای تند و ادویه دارو یه مدت بزارید کنار تخم مرغ هم کم استفاده کنید غذاهاتون اب پز باشه شیرینی و شکلات خیلی کم کنید و سس رو اصلا حذف کنید،اونایی که روزی یکی دو تا خیار میخورن پوستشون خیلی خوب میشه....اینا تمام کاراییه که من میدونستم واسه درمان جوش البته اگه بخواید درمان خونگی انجام بدید،،واسه بهتر شدن جای جوش و رنگ پوست هم میکرو درم خیلی خوبه البته بعد از خوب شدن جوشها

2738

استارتر ملوم نیس کجارفت ما الکی داریم باهم بحث میکنیم واقن چرا اینجا میایم مشکلی از مشکلات خودمون و دوستامون حل شه نه دعوا کنیم شرایط سخته اما قرارنیس بهم بپریم 

واسه کسایی که کوررنگی دارن رنگین کمون نباش😾🌈🦄🥀

استارتر مشکل از شما نیست

صددرصد با ادم بی فرهنگی زندگی میکنی... 

نزار روت اثر بزاره و خودتو دوست داشته باش

برای حرفاش ارزش قائل نشو

بر اثر عقده اونجوری گفته بهت

موفق باشی💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2706