2726
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87029 بازدید | 389 پست
فقط چند خط اولو خوندم چون خیلی طولانی بود  این تاپیک میمونه خانوم محترم  من دو هدف داشتم ...

بنطر من ب نکته خیلی خوبی اشاره کردی ب خود ایشون گفتم بیشتر اوقات ادم خودش تعیین میکنه چه جوری باهامون رفتار بشه ولی اصلا و ابدا منظورم اسی نیی

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

یع جوری میگین کراتین کن انگار با ماچ کراتین میکنن از قیمتا خبر ندارید اگه پول نباشه چجوری برسه به خودش 

اسی اگه میخای یه عکس بزار بتونیم راهنمایی کنیم 

1۹.  بهمن ماهی ام. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینهمه به همسرت بی محلی میکنی دنبال جدا شدنی اونو میسوزونی اونم خواسته تورو بسوزونه بنظرمن دوست داره فقط تو خردش کردی میخواد خردت کنه تو بری سمتش من بهت خواهرانه گفتم شما افسرده ایی حداقل بخاطر بچه ات سعی کن این ویرانه رو درست کنی کاری که از دست زنا برمیاد قابل تصور نیست زن‌ها دلگرمی خانه هستن

نه اصلا تا یه دونه جوش میزنم ازش میزنم به کل صورتم هم صورتم پوستش روشن تر شده و هم جوش اصلا نمیزنه ف ...

برای پوست زیر پوستی هم تاثیر داشت؟؟ بعد من شنیدم نباید هر روز یا هرشب لایه بردار بزنی در هفته دو یا یک بار؟ درسته؟منظورتون همون AHAهست؟

2728
عزیزم من نگفتم ک شوهرش چ ادم خوبی بوده بعضی وقتا ادم خودشم کاری میکنه ک مورد تمسخر قرار بگیره شوهر ش ...

بیحیال عزیز شایدم اره من لحنم تنده ولی  من همه رو یه نسخه نپیچوندم گفتم  هیچ چیزی مجوز اینو به اون اقا نمیده ک به این خانوم توهین کنه در هر حال موفق باشین تو جامعه ای ک خود قانون بر ضد زنا نوشته شده خود ما زنا هستیم ک نباید بزاریم اسیب ببینیم یا بهمون توهین شه در جواب اونیم ک گفت زندگی نداشته :  عزیزم من واقعا خوشبختم  و مردی دارم ک سه تار موشو با دنیا عوض نمیکنم غصه منو نخورین غصه خودتونو بوخورین ک تا یه زن میاد از مشکلات زندگیش میگه زود میگین وای حتما ب خودت نمرسی اصلا همین ارایش کردن هم یک نیاز کاذب که بازار یابا و کاپیتا _ لیسم بوجود اوردن وگرنه طبیعت شما و من اینه لبمون سرخ نباشه و  ... ک خیلیم قشنگه خود این طبیعت . بدرود 

از کمبود های خودشه از بس اعتماد به نفسش پایینه

اما برای دل خودت جوشات احتمالا تخمدان پلی کیستیک داری یا هرمونیه، یک‌رژیم فطعی حذف قند و‌شکر‌و شرینیحات (( مثل نوشابه و بستنی ))  حذف روغن های صنعتی اینا بگیر  

موهاتم برو کراتین کن جون پرپشته خیلی خوب میشه 

اخه پول نباشه چطوری برسه به خودش  الان کراتین پیش شخص معتبر بری که فردا بدبخت نشی و موهات نریز ...

کامپوزیت ارزونه اون لمینیته که گرونه

لایت ۸میلیون؟! یکم نرخش تنده

لیزر هم زیر ۱تومن رفتم

بقیشون تقریبا درسته

عزیزم برای جوش صورتت پماد زینک اکساید بخر روزی ۱ بار بزن ۱۲ هزار تومنه قیمتش داروخونه داره

عزیزم میگم آمپول پروژسترون و داروخانه بدون نسخه هم میده یا نه پنج ماهه پری نشدم حامله هم نیستم کیست تخمدان دارم پول ندارم دیگه دکتر بزم 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
کامپوزیت ارزونه اون لمینیته که گرونه لایت ۸میلیون؟! یکم نرخش تنده لیزر هم زیر ۱تومن رفتم بقیشون ت ...

کامپوزیت چنده مگه

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
2706