2726
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87016 بازدید | 389 پست

چه نامرد

حرفهای زشتی زده

ولی تو هم برای دل خودت به خودت برس اگه موهات فره کراتین کن

برای جوش هم دکتر خوب برو قرص میده دوماه خوب میشه

الان متاسفانه مردها زنهای خوذشونو مقایسه میکنن

مامانی دختر قشنگم 🧚🏻‍♀️یکی یک دونه ای منی تو چراغ خونه ی منی تو تا اخرین لحظه ای که نفس میکشم پشت و پناهتم همیشه هر وقت که بخوای کنارتم و از دوست داشتن و عاشقت بودن دست نمیکشم من عاشق چشمای مظلوم و بی گناهتم قشنگ مامان💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فر نیست ولی پر پشته مو هام به جا رشد طولی عرضی رشد می کنه

برو کراتین کن لخت و کم پشت میشن یکم هم بلندتر واسه جوشات آکوتان بخور با تجویز پزشک

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
2728

بنظر من شوهرت خسیس بوده این و گفته 😐عنتر

حالا میشه عکس بدی

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

ب خودت وقت بزار پوستتم دکتر برو موهاتو کراتین کن لوازم ارایشی اصل بزن خودتو جذاب کن خبلیا هستن ک خوشگل نیستن ولی جذابن مژه ناخن لباس خوب همه چی تو به جشم اومدن تاثیرداره

عزیزم‌پول بتیغ ازش برو بهترین دکتر پوست درمان کن موهاتم کراتین کن کاری نداره ک بخودت برس من‌نمیدونم ...

من هزار تا دکتر پوست رفتم نزدیک چند میلیون خرج کردم عفونت ادراری گرفتم از بس الکی آنتی بیوتیک دادن دکترا. درست نمیشه هیچ مشکلی هم ندارم آزمایش دادم نه کبد چرب نه هیچی . طب سنتی رفتم همه کار کردم . مو هام ربطی به کراتین ندارن رفتم پیش کراتین کار .از بس مو هامو تو بچگی از ته زدن لایه لایه شده پرپشت

والاا 😕😅  انگاری خودشون چی هستن اینجوریم تحقیر میکنن

😂یساعت دارم میخندم خدا شادتت کنه

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

چقد حقیرو بیشعورع شوهرت واقن براش متاسفم دیگ اصلا باهاش قاطی نشو مث ی غریبه رفتارکن تابفهمه چه غلطی کردع انگار خودش بردپیتع گوجه گندیدع

واسه کسایی که کوررنگی دارن رنگین کمون نباش😾🌈🦄🥀
2706