2703
2553
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 86713 بازدید | 389 پست

عزیزم اصلا بران مهم نباشه تو خودتو دوست داشته باش اگه به نظرت نقصی داری که اذیتت میکنه رفعش کن نه برای دیگران برای دل خودت اینطوری دیگ برات مهم نیست بقیه چی میگن چون تز نظر خودت همه چی تمومی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی کار کنم .مو هام رشد عرضی داره . صورتم خیلی دکتر رفتم درست نمیشه 

ممکنه بخاطر کبدت باشه یا مشکلات داخلی 

زالو و حلزون درمانی هست 

فیشال هست 

لیزر هست و کلی روش های جدید 

من رشد عرضی مورو متوجه نمیشم اصلا

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2720

یعنی چی رشد عرضی داره

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

عزیزم‌پول بتیغ ازش برو بهترین دکتر پوست درمان کن موهاتم کراتین کن کاری نداره ک بخودت برس من‌نمیدونم باید مردا صداشون دربیاد یا خیانت کنند تازند بفهمن ب خودشون باید برسن خیلیا شوهرمیکنن دیگ خرشون از پل میگذره ب خودشون نمیرسن بخدا اشتباه محض مردا متاسفانه تنوع طلب شدن زنم یکم شل بگیره دیگ واویلا شده

2714

شما به خودتم برسی چیزی به شعور شوهرت اضافه نمیشه اما برای آرامش و دل خودت به خودت برس الان هزارتا کرم و دارو قرص هست برای جوش و جای جوش موهاتو هم کراتین کن بعد اصلا شوهرتو محل نده برای روحیه ات باشگاه برو زومبا رقصه خیلی خوبه 

حق تا صبح😂😂😂

والاا 😕😅

انگاری خودشون چی هستن اینجوریم تحقیر میکنن 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

چربیت کلسترول چک کن شاید اونا مشکل دارن از نطر هورمونی چک کن برو عطاری ببین نمیتونه کاری کنه برات 

شیرینی نخور غذا چرب زیاد نخور 

2706