2726
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

86974 بازدید | 389 پست

چند روز امروز فردا کرد نیومد امروز هم با دعوا آخر شب اومد بهونه شم این بود کار داره. اون مغازه هم من نپسندیدم. اخر شب گفت عمدا نخرید که نری مراسم گفتم یه مغازه بردی نپسندیدم. گفتم چرا عمدا دیر اومدی گفت از صورت پر جوشت از ریختت خوشم نمیاد پیشت قدم بزنم برم خرید. خیلی ناراحت شدم. گفت آدم گریزی. منم گفتم فکر می کنی تو خیلی زیبایی . مثل کلم می مونی. گفت انتخاب من تو نبودی مدل موهات و ببین به جای رشد طولی عرضی رشد می کنه چند طبقه مو داری هیچ وقت ندیدم موهات بلند باشه . صورتتو ببین . خیلی غصه خوردم . رفت خوابید ولی من بیدارم با چشم گریون . اومد اتاق دخترم . کاش منم می مردم.... امشب حرف دلشو زد .

میگفتی تو هم مثل من ب زور تحمل کن 😒

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدای من 

من بودم نااااابود میشدم

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
میگفتی تو هم مثل من ب زور تحمل کن 😒

حق تا صبح😂😂😂

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

من جات بودم از عذاب وجدان میمردم با همچین موجود خالی از ارزش ازدواج کردی تازه تولید مثلم کردی انسانیتم خوب چیزیه به خودت رحم نکردی لاقل یه بچه نمیاوردی بدبخ شه جوش یچیز طبیعیه کسیم باش زشت نمیشه چون طبیعت بدن انسانه جوش میزنه خب واقعا ک اصن جای بحث نداره 

اهمیت نده ، حرف مفت زده 

حالا خودشو ببینی شبیه سیب زمینی گندیده اس 

ول کن بابا مطمئنم ازش خیلی سرتری که از حرصش اینارو گفته 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706