2726
عنوان

بنظرتون این خواستگاره؟ :)))

437 بازدید | 42 پست

ما یه همسایه داریم یه پسر داره دیدمش تو کوچه قبلا...مامانش خونه ما نمیاد یکی دوبار مراسم داشتیم اومده...ولی اون یکی همسایه ها میان چند روز یه بار..

پریروز همسایه دیوار به دیوار ما اومده (باهاش صمیمی هستیم بهش میگم خاله) میگه زنگ بزنم فلانی هم بیاد دور هم باشیم؟ مامانم هم گفت آره زنگ بزن بیاد دور همیم...زنگ زد اون خانومه هم اومد...من کیک پخته بودم آوردم بعد این همسایه اولیمون (خاله) خیلی تابلو از من تعریف کرد!! درحالیکه عادی بود چون من همیشه براش کیک میپزم...بعد کلی تعریف کرد گفت چجوری پختی خیلی خوبه و...منم کیک اسفناج بود گفتم...البته قبلا هم کیک اسفناج براش گذاشته بودم میدونست چجوری میذارم الکی میپرسید خیلی تابلو بود...رفتم چایی بیارم نگاه کردم به اون زنه که پسر داره زوم کرده بود رو‌ من! بعد موقع خدافظی هم نگاش کردم وای زوم کرده بود سرتا پا منو میپایید خیلی زیاد

بنظرتون این مورد مشکوکه؟ از پسرش خوشم نمیاد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز خوبه خوشت نمیاد انقدر پیگیری😐💔

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
نه اسفناج خوشمزه میشه رنگ کیک سبز میشه ولی اصلا مزه اش معلوم نمیشه تو کیک اگه به اندازه بریزی

چه جالب نشنیده بودم 👌

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
2706