2401
2400

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

دکترای الان بعضیشون با سهمیه هستن سواد درست ندارن

خواهشا هر دکتری میخواید برید تحقیق کنید و اگه دکتر خوبی هست برید پیشش

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

مگ دکترا چی گفتن؟

من هفته پیش انومالی رفتم دکتره گف یه کلیش نیست و بند نافشم مشکل داره یکم۔از اون روز دارم گریه میکنم شنبه دکتر زنانم گف برو سونو مطمئن بشیم۔ برام دعاا کنید خانوما😢😢💔

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
مگ دکترا چی گفتن؟ من هفته پیش انومالی رفتم دکتره گف یه کلیش نیست و بند نافشم مشکل داره یکم۔از اون ر ...

انشاالله که مشکلی نداره و سالم

خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده ، قلب های زیباتون پر از عشق الهی ، صلوات
2405

غربال؟

خدارو شکر. آفرین 

من اصلا انجام ندادم و زیر بار استرسش نرفتم، خیلی هم راضیم.

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.
دکترای الان بعضیشون با سهمیه هستن سواد درست ندارن خواهشا هر دکتری میخواید برید تحقیق کنید و اگه دکت ...

دانشگاها چرت و پرت شدن بخدا همون سهمیه هم میخواد یچیزی بلد باشی اینا اکثرا با پول رفتن یه مدرکی گرفتن 

دکترای الان بعضیشون با سهمیه هستن سواد درست ندارن خواهشا هر دکتری میخواید برید تحقیق کنید و اگه دکت ...

عزیز من من پیش بهترین  پزشکای ایران رفتم ، دکار قلبی که رفتم تو بیمارستان دی اسمش الان یادم نیست  بهش میگفتن پدر قلب گودکان در ایران 

دانشگاها چرت و پرت شدن بخدا همون سهمیه هم میخواد یچیزی بلد باشی اینا اکثرا با پول رفتن یه مدرکی گرفت ...

نه بابا کجا سهمیه میخواد یه چیزی بلد باشیم؟

با صد هزار پزشکی قبول شده طرف چون سهمیه داشته 

خیلی هم که به قول شما با پول رفتن 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
مگ دکترا چی گفتن؟ من هفته پیش انومالی رفتم دکتره گف یه کلیش نیست و بند نافشم مشکل داره یکم۔از اون ر ...

من نمیدونم چرا قبلنا نوزاد بدون قلب و کلیه و روده و بند ناف نبود ولی الآن با این همه علم و پیشرفت اینقد میگن بچه ها ناقصن

عزیز من من پیش بهترین  پزشکای ایران رفتم ، دکار قلبی که رفتم تو بیمارستان دی اسمش الان یادم نیس ...

پس اوضاع داغونه 🤦🏻‍♀️

2420